Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Velem vagy a tanárral volt a...

David134 kérdése:

Velem vagy a tanárral volt a gond?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok most ballagtam és a bizonyítványomban meglepő módon az Angol jeles lett,3. osztályban kaptam egy angol tanárt és az a tanár megkeserítette mind a 3 évet amit velünk volt.dolgozataim mindegyike 3-as volt és tanultam rá akkor is 3-as,olyan is elődordult hogy biztosra vettem hogy ez 4-es lessz és hármas lett de megnéztem a pontokat és állílag életlenül az utolsó feladatot elfelejtette megnézni ami 10 pontos volt és hát ugye 7 pont kellett volna a 4-eshez,végül megadta.Sokszor kiabált velem és még a gyengébb angol csoportba is át akart rakni engem,pedig volt egy gyerek aki a gyengébbektől jött ő 5-ös volt ott nálunk viszont gyenge 3-as de őt nem küldte vissza.Véleményem szerint a tanár eldöntötte magának hogy én 3-asnál jobbat nemtudok produkálni.Ehez képest amikor uj tanárt kaptunk 7 és 8. osztály full 4-es és 5-ös és a tanár folyton engem mesélt hogy milyen szép a kiejtésem,meg hogy tud velem beszélni.Szerintetek a régi tanárnál miért volt ez fordítva?

2015. jún. 17. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülye volt a tanár. Nekem is volt egy olyan angol tanárom.. kiabált szinte minden órán. Mindig ötös voltam angolból, nála négyes lettem félévkor, és hármasokat is írtam... De azért mondta, hogy angolos középsuliba menjek, mert hogy erre a tudásra lehet építeni. Év végén már azt hiszem ötöst adott.. Az a vicces, hogy azóta is mindig ötös vagyok. Pedig már középiskolába járok.
2015. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még kifelejtettem hogy volt 4 gyerek akivel kivételezett mindig pl:Dolgozat nekem 5-ös osztálytársamnak 3-as.

tanár:Újraírjuk! Megint megírom ezuttal hibátlan osztálytársaimnak nagy része már jó de még 2 embernek 3-as.

tanár:Újraírjuk! mostmár mindenkinek jó lett nekem ugye 5-ös.

Nézem a naplót egy darab 5-ös van benne.Volt olyan kedves és a másik 2 dolgozatot nem számolta bele és év végén hármast adott.

2015. jún. 17. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt is volt kivételezés rendesen.. Hát, ez kész röhej.
2015. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!