Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most fogok menni 9. -be es...

Most fogok menni 9. -be es nagyon felek tovabb lent! (? )

Figyelt kérdés

Hat es volt a regi sulimban egy csaj aki nagykepu lotyo volt..mire en 9.-es leszek O 11.-et kezd..kifog csinalni?

Am a felsobb evesek (10-11-12)

) bunko a 9.-esekkel?

Kerlek irjatok tippeket stb


2015. júl. 7. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem bunkók, jó de ez kis iskola. kevés a gyerek.
2015. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk sem bunkók a nagyobbak a kisebbekkel. Igazából mindenki el van foglalva év elején a saját dolgaival, senki nem választ ki pár 9.-est, hogy 'na akkor majd őket cseszegetem'. Az más, ha év közbe kialakul konfliktus valami miatt..


Nézd, én a helyedben nem félnék attól a lánytól előre. Tudod, az emberek 14 évesen máshogy viselkednek, remélhetőleg 11.-et kezdve, 17 évesen azért már felnőtt. Én idén végzős leszek, és tapasztalatból mondom, hogy akik még 9.-be esetleg kicsit kötözködősebbek voltak, 11.-re azok is kinőtték,


Persze 1-2 kivétel mindig van, de előre ne aggódj:)


18/L

2015. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

800 fos a suli a csaj egyre furibb

Am koszonom :)

Tovabbi tapasztalatot varok meg :)

2015. júl. 7. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most leszek 10.-es és az volt a tapasztalatom, hogy a felsőbb évesek csak menőzésből mondták néha, hogy "Úgy szétvernék most egy 9.-est", de természetesen semmi ilyesmi nem történt. Ne félj, az ilyeneknek csak a szájuk nagy ;)
2015. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!