Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Már nem birom tovább, meg...

Már nem birom tovább, meg fogok bukni. Szerintetek van még lehetőségem? 16/f

Figyelt kérdés
Gimibe járok most lettem 9-dikes. Elterjett rólam egy nagyom rossz plezyka, már az egész iskola arról beszél és még az rontsa a helyzetet, hogy bisex vagyok. Többet hiányoztam mint bejártam félévkor is néhány tantárgyból buktam. Egyszerüen nem birom tovább. A sok megalázást, az egyedül létet szünetekben nem birom. Küldtek is levelet, hogy kigyült a hiányzás. Nem tudok ez miatt semmire odafigyelni. Belegondolok abba, hogy jövőre 17 éves leszek és 9-dikes megkönnyezek. Ovodába is plusz egy évet marattam és most megbukok 2 évet veszítek. Azon is gondolkoztam, hogy másik sulba kezdem a 9-diket, de csak olyan suli venne át ami még ennél is rosszabb lenne.

2015. márc. 26. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Miután átmész másik iskolába, ne reklámozd a szexuális beállítottságodat. Hátha jobban megtűrnek majd.
2015. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán a 9. osztályt csak be kellene fejezned, hogy legyen egy lezárt éved. Tudom, nem könnyű, meg könnyen ugatok én innen, de meg kellene próbálni. Jövőre meg egy másik sulit megpróbálni 10. éven kezdeni. Ha kigyűlt a hiányzásod, akkor ez már csak vizsgákkal oldható meg.

Tanáraidnak, osztályfőnöködnek szóltál már a dologról? Ők is tehetnének valamit a pletykát illetően.

Azt nem értem, hogy ha most buknál, miért veszítenél 2 évet. Mindenesetre bizonyítanod kellene tanulásilag is valamit, mert a leírtak alapján már nem vagy tanköteles. Ha kitesznek, egyik iskola se lesz köteles átvenni, ottmaradsz végzettségek nélkül. Tanulj és vizsgázz le év végén, akkor lesz választásod, meg akkor lesz könnyebb a dolgod. (Tudom, megint könnyen beszélek, de szerintem ez lenne a járható út!)

2015. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kinek mondtad el amugy? Sztem is probald meg, jard ki a 9.-et a tobbiek jol irtak. Ha nem birod ezt elviselni, valts tenyleg. Merre laksz amugy? En Bp.-n lakom, ha vki mas vt, lehet furan neztunk ra, de sosem bantotta senki az iskolaban, meg verbalisan sem.
2015. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- Jaj, rabbi, megdöglött a tehén!

- Milyen kár, pedig mennyi jó tanácsom lett volna!

2015. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja ne reklámozd,hogy bi vagy ez nem az az ország.és igen válts sulit,mert ha maradsz akkor előbb utóbb az következő osztályban is rájönnek a a titkodra és onnatól kezdve ők is piszkálni fognak.
2015. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van baj, hogy bisex vagyok hanem a pletykával és így belevonják azt is, hogy bi vagyok. Az osztálytársam is bi, de őt nem csúfolják vele. Nem mondtam el senkinek még év elején kérdezgette az osztályom mindenkitől, hogy aki meleg vagy bisex vagy leszbi az nyugottan mondja el mert elfogadjuk egymást elvégre 4 évig együtt leszünk. Elfogatták, de a pletyka miatt megváltozott minden. Köszönom mindenkinek aki írt :)
2015. márc. 27. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ilyen téma hogy kerülhet elő egy gimiben, hogy ki milyen szexuális irányultságú? Azt javaslom neked, hogy olvass többet, mert botrányos a helyesírásod, nem is csodálnám, ha megbuktatnának nyelvtanból. Keress egy magántanárt, aki egy-két tárgyból korrepetál veled.
2015. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!