Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitévő legyek? 16/L

Mitévő legyek? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam(már két iskolából kiutálták),akit egyre inkább kiközösítenek a többiek az osztályból..

Ennek az az oka, h van egy hobbija (lovagol), amit talán kissé túlzásba visz, emiatt olyan, mintha leragadt volna egy álomvilágban.Gyakran viselkedik 5 éves szinten, ha meglát valahol egy lovat.Fiúk helyett ezekhez az állatokhoz vonzódik.

Nem ad valami sokat magára, annak ellenére, hogy nagyonis lenne rá keretük..

Pánikbetegségben szenved, amit nem kezeltet, de többször mondták már neki, hogy el kéne menni pszichológushoz..

Eddig nagyon jól megtalálta a helyét az osztályban, de egyre több barátnőjét kezdte el komolyan idegesíteni a jelleme és a viselkedése.Nagyon úgy tűnik, h egyedül marad..Észre sem veszi, fogalma sincs miért utálja mindenki..

Felelősnek érzem magam és szeretnék rajta segíteni, de legtöbb barátnőm azt mondja nem normális,"tök nyomi" hagyjam a francba..

Szerintetek mit tegyek?


2015. júl. 8. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, különben magával ránt.

De ettől függetlenül megpróbálhatod felébreszteni az álomvilágából, normális lánnyá nevelni.

2015. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rendes lány vagy. Szerintem meg ér egy próbát :)
2015. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem normális mert szereti a lóvakat? és jobban mint a fiúkat,szerintem ez normális..én is jobban szeretem az állatokat mint a fiúkat
2015. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért van egy normális rangsor,amit mindenki betart.

1.Fajon belüli nemi,szerelmi élet.Ez azt jelenti,hogy emberek emberekkel szexeljenek,szeretkezzenek,egymásba legyenek szerelmesek,egymással alapítsanak családot. NE LOVAKKAL!AZ ÚGY NEM MEGY!


2.A barátok automatikusan szocializálnak,a család is szocializációs színtér(az első szocializációs színtér),a pedagógusok is szocializálnak(intézményekben,iskolákban,ovikban,bölcsikben),így tehát túl sok az összetevő,és mindent te egyedül NEM változtathatsz meg.


Nem tudsz Istent játszani,az nem működik!Jóindulatból mondom,én is megpróbáltam egy esetben,de rájöttem,hogy ehhez kevés vagyok.Beleadtam sok dolgot abba is.

2015. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.Te miről beszélsz? gondolom nem szexuálisan szereti a lovakat..jézusom
2015. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Milyen jó érzés hogy vannak még becsületes , érző emberek mint te! nagyon aranyos vagy! Szerintem mindenképp segíts neki! Barátkozz beszélj vele, és mond meg neki hogy nem jó irányba halad! Sok sikert! :)
2015. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!