Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mitévő legyek? Az egyik...

Most mitévő legyek? Az egyik legjobb barátomról kiderült, hogy nemzeti radikális.

Figyelt kérdés
Amúgy tök normális,jó tanuló.Nincsenek zűrös ügyei,max annyi,hogy utálja a cionistákat(ők nem tudom kik) meg a a romákat se szívleli,igaz csak azokat utálja akik nem dolgoznak,lopnak stb.
2014. nov. 18. 18:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Meghallgattam pár nemzeti rock számot,szerintem jók és szépek.De sokan rasszista zenének tartják,mi az igaz?
2014. nov. 18. 18:20
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Örülj neki.

"igaz csak azokat utálja akik nem dolgoznak,lopnak"

Tehát nem rasszista

A cionisták azok akik a zsidó felsőbbrendűséget hirdetik. Még jó hogy utálja őket.

Milyen Nemzeti Rockot hallgattál? Mert a Kárpátia, Nemzeti Hang egyáltalán nem rasszista, az Egészséges Fejbőr, Radical Hungary meg igen.

2014. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
A cionisták, most nem fejteném bővebben ki, mondjuk, hogy zsidók, a haverod őket úgyis biztosan utálja, plusz az összes cigányt is. ez csak a duma, hogy "aki jófej cigány azzal nincsen bajom", nem kell elhinni. Attól, hogy még nincsenek zűrös ügyei, később még lehetnek. A nemzeti rock-kal pedig nem az a baj általában, hogy szar a zene, hanem az, hogy a mondanivaló egyértelműen rasszista. Ha elítéled az ilyesmit, akkor ne nagyon akarj ilyen közösségekhez tartozni. Viszont a barátodat megtarthatod, nekem is van ilyen barátom, pedig én borzasztóan irtózom a rasszizmustól, egyszerűen megkértem, hogy velem erről ne beszélgessen, betartotta a kérésemet, sok éve már egy szót sem beszélt nekem erről, vannak más haverjai, akikkel elcseveghetnek erről.
2014. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Azért nehéz a kérdésed, mert ott van pl. 2-es válaszoló, aki rasszista, de a büdös életben nem fogja felvállalni. Aki nem rasszista az nem utálja sem a zsidókat, sem a cigányokat.
2014. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Cionizmus az egy zsidó mozgalom, mely célja Izrael területén egy zsidó állam létrehozása, és a zsidók védelme más országokban.Követői a cionisták (ez a hivatalos jelentése, de lehet hogy azóta mást is jelent)


Miért tennél bármit is?Befolyásolná a barátságotokat, hogy ő milyen nézetet képvisel?Mert szerintem nem.Nekem is van cigány barátom, rasszista skinhead barátom is, tök mindegy milyen a társadalmi nézete.Barátom és úgy van jól ahogy van.

Romagyűlölettel nincs egyedül, kb minden 5. ember(köztük én is)utálja őket.A becsületes,dolgozó romákkal nincs baj(nekem legalábbis nincs velük bajom), de akiket írtál, hogy nem dolgoznak,csalnak,hazudnak, azokkal annál inkább.


Az hogy valaki hungarista,vagy nemzeti zenéket hallgat/ír nem jelenti azt hogy rasszista.A rasszista az aki a fehér embereken kívül mindenkit utál a zsidóktól kezdve a négerekig.A hungarista, az aki hű Magyarországhoz, és szereti.

Persze van aki attól tartja magát hungaristának, mert utálja a romákat, és tényleg egyre többen utálják őket, de hivatalos értelemben még a fent leírtakat jelenti.

2014. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk vannak neki roma barátai,ők tényleg normálisak.Zenéből meg Kárpátiát,Nemzeti Hangot,Romantikus Erőszakot hallgattam.
2014. nov. 18. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Én a kirekesztésnek, gyűlöletnek, rasszizmusnak minden fajtáját utálom és elítélem. Tehát elítélem a cionizmust, ami pont erre a kirekesztésre és gyűlöletkeltésre, más vallás és nép elnyomására épül.

Ez nem azt jelenti, hogy a zsidókat ítélem el, mert előbb írtam, hogy mindenfajta előítéletet elvetek.


Vannak, akik nem tudnak különbséget tenni a zsidók és a cionisták között. Azoknak hiába is magyarázom a kettő közötti különbséget.


A cigányokat egyébként nem szeretem. Na és? Ezt érzem és kész, néha már kezdem azt hinni, hogy véleménydiktatúra van, még azt sem érezhetem szabadon, amit akarok. Támadtak már meg cigányok, szóval magyarázza már meg valaki, hogy miért szeressem őket? Ha ezt érzem magamban, akkor ezt érzem, senki nem fogja nekem előírni, hogy mit érezzek! Nem én tehetek róla, hogy ezt érzem, nehogy már én legyek a hibás, hogy félek tőlük, mert rám törnek a sötétben és ezért nem szeretem őket!

Ettől függetlenül van olyan cigány, akivel jóban vagyok, mert normális. Ő meg is érti, hogy a többi cigányt miért utálom. Nem azért, mert rasszista vagyok vagy ilyesmi, hanem a rossz tapasztalat miatt.


Jöhet nekem mindenféle jogvédő meg gazdag liberális ficsúr a szöveggel, hogy jogegyenlőség meg anyám kínja, meg hogy mekkora rasszista vagyok stb. Hát, az ilyennek kívánom, hogy egyszer fogják közre a sötét utcán, amikor védtelenül sétál, és fenyegessék meg a cigányok, hogy megverik, ha nem adja oda a telefonját és a pénztárcáját.

2014. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!