Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam, aki...

Van egy osztálytársam, aki nagyon idegesítő. Hogyan szivathatnám meg?

Figyelt kérdés
Mindenki utálja az osztályban, egy barátja sincs, ezért sajnos a legjobb barátnőmre és rám akaszkodott. Sehogy sem tudjuk levakarni, hiába válaszolunk neki bunkón, mindenhova követ és jön utánunk. Most, nyáron is folyamatosan írogat, ráadásul minden második mondata hazugság. A legapróbb dolgokban is hazudik, olyanokat talál ki, amik meg sem történtek. Már nagyon elegünk van belőle, és szeretnénk egy kicsit megszivatni. Van ötletetek?

2015. júl. 12. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ötletem,mi lenne ha magaddal foglalkoznál,nem pedig mások szívatásán ha? mi lenne ha téged szívatnának meg,örülnél neki?
2015. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. De én nem is adok okot arra, hogy megszivassanak. Egyébként pedig, ha értelmeznéd a kérdést, rájönnél, hogy igenis magammal foglalkozom. Fogadd meg a saját okos kis tanácsodat, és tedd azt te is.
2015. júl. 12. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatos károkat tud okozni, ha valakit megbántasz, sértegetsz és még alá is teszel. Nem megmondom mit tegyél, de kérlek gondolkozz el ezen. Azok az emberek, akik hazudnak, azért is tehetik, mert magukra akarják vonni a figyelmet és ez nem véletlen. Valószínű, hogy egy barátja sincs, ezért hazudik és ezért akaszkodik rátok. A helyedben leülnék vele négyszemközt és elmondanám őszintén, hogy miért nem akar vele senki barátkozni. Természetesen nem megbántóan. Lehet elgondolkozik rajta és megváltozik. Azzal, ha rosszat teszel vele, csak depressziós, lelki nyomorult lesz belőle. Sosem szabad az embereket megbántani, kivéve, ha tényleg megérdemlik. De csak azért, mert ő más, nem szabad elítélni. Mikor iskolába jártam, engem is csúfoltak, kiközösítettek, csak azért, mert más voltam. Nem hazudtam, nem csináltam semmi rosszat. Viszont több év elteltével pánikbeteg lettem, önbizalomhiányban szenvedek, egyedül nem megyek ki az utcára. Gondolj mindig erre, hogy megnyomoríthatod egy ember életét ezzel örökre. Nem muszáj barátkozni vele, de ne okozz neki lelki sérülést.
2015. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
rád ír? nem írsz vissza, vagy letiltod ennyi.
2015. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Sz💩rj a szájába.
2015. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!