Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha az egyik...

Mit csináljak ha az egyik osztálytársam nagyon hülye?

Figyelt kérdés
állandóan odajön hozzám és hülyeségeket mond pl. a sült gesztenyét lehet e elvitelre kérni? aztán amikor megtudta hogy elmondtam kb. az összes osztálytársamnak akkor azt mondta hogy oké én nem ebbe a suliba jártam tavaj. már hamarosan megőrülök miatta. amikor a legjobb barátnőmmel beszélgetek akkor azt mondja hogy kiközösítjük. dolgozat közben pedig les mindegy neki hogy előtte lévőről vagy mellete lévőről. dagadt és korpás. ebédnél mindig megvárja hogy megebédelek és ugyan akkor áll fel. mindketten ugyan azon a buszon megyünk 30 percen át reggel és mindig állítólag szerinte kibékülünk a buszon ha előtte összevesztünk. nem akarom megbántani csak lepöccenten mert elég nagy darab. már első osztály óta utálom múltkor nem is mentem el a szülinapi buliára mert március 15. tartotta .

2013. dec. 4. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nagy forma lehet :D Lehet gesztenyét elvitelre vinni? XD Én a helyedben spanolnék vele, biztos tud még jókat mondani :D Amúgy meg ha idegesít ne foglalkozz vele.
2013. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ugyanez XD
2013. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen de korpás és mindenen nevet még azon is amin sírni kéne :( és mindig követ:((((((((((
2013. dec. 4. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vigyáz vele lehet hogy csak a farkadat akarja.
2013. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyeneket mondok néha, ilyen random hülyeségeket. De az én környezetem nagyon bírja :D
2013. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sajnos az én környezetem sem toleráns ezzel a humorral szemben,de itt nem ezért távolodnak el..ők furcsa emberek.
2013. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
valószínűleg kicsit flexes :D de attól még mert korpás a haja megronda mint állat, lehet jó arc. Ha követ akkor szerintem csak barátkozni próbál, csak hülyén csinálja. Ha elhanyagolt a külseje, akkor otthon se figyelhetnek oda rá. Biztos kevés figyelmet kap otthon és ezért viselkedik furán. Talán ha lennének barátai, normálisabb lenne. én sajnálom őt, de elhiszem, hogy fura, minde iskolában van ilyen. Próbálj meg nyitni felé. Amúgy lány az illető?
2013. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meleg,ennyi :D
2013. dec. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért követ mert tisztel vagy a példaképe vagy és szeretne a barátod lenni. ha beszélsz vele normálisan lehet történik valami. az ilyen emberek nem tudnak sokáig koncentrálni Úgyhogy csak tömören.
2013. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tóbiás róbert 2000 válasza:
Szerelmes beléd. Ennyi.
2013. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!