Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 10 éves osztálytalálkozóra...

10 éves osztálytalálkozóra mennyire gáz, ha nem megyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék menni, mert szánalmas vagyok, mennyire gáz, ha azt mondom, hogy nincs kedvem, vagy egyáltalán mit mondjak? :D
2015. júl. 15. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit mondanod. Nem mész el és kész.
2015. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom.nem alkalmas az idöpont.
2015. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne szégyellned a mostani életedet? :D Mi az, hogy szánalmas? Nincs saját házat és több milliós autód a másiknak meg van? És akkor?
2015. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyikre se mentem el soha. Pedig már volt 5, 10, 15 és 20 is. Nem indokoltam.. Kinek kéne, és miért indokolni?

(Nekem nem volt szimpi az az osztály. Ennyi).

2015. júl. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül az indoklásoddal van gond! Ne legyél kishitű!

Mitől lennél már szánalmas, mások mitől lennének különben nálad? hátperszehogynemenj, ha nincs kedved! :D

2015. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Én sem megyek majd osztálytalálkozókra, mert nekem meg az osztályom volt szánalmas. Egyébként szerintem te nem vagy az, lehet, túl nagy elvárásaid vannak magad felé.


*Thomasina*

2015. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ő köszönöm, de egyvalamim tökéletes és az az önkritikám. XD

de ezen ne akadjunk fel, a többi a lényeg.

nekem egész jó volt az osztályom, a körülményeket leszámítva szívesen is találkoznék velük, de majd 5 év múlva. addigra kikupálódok. ^^

2015. júl. 15. 00:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj, istenigazából szerintem senkit nem izgat. AKi valóban kíváncsi a másikra, beszélnek amúgy is.megírod/megmodndod, hogy más program jött közbe, beszámolni nem vagy róla köteles és kész.
2015. júl. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont volt osztálytársak előtt nem kell játszania az embernek az eszét. Egyébként a mai világban az a ritka ha valakinek minden tökéletes. Valahol munkanélküliség, máshol anyagi csőd, harmadik helyen meg csúnya válás, és még lehetne sorolni.
2015. júl. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a 30-ból 15-en jöttek el. Nem történt semmi, aki jött az jött, aki nem, hát nem.
2015. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!