Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos hogy ilyeneket mondanak?...

Jogos hogy ilyeneket mondanak? Nem megyek el a 10 éves általános iskolai osztálytalálkozóra.

Figyelt kérdés

Január 10-re szervezik a 10 éves osztálytalálkozót,már irják össze h akkor ki tud menni meg hasonlók. Egy facebook csoportban kell jelezni h ki megy és ki nem.


Én irtam h nem tudok menni,mert kb 180 km-rel messzebb lakok,és most sem,így 20 hetes terhesen sem birom a hosszú busz és vonat utakat.Erre lehurrogtak a volt osztálytársaim,hogy más külföldön dolgozik és meg tudja oldani h elmenjen. Meg h van a gyereknek apja,hozzon el kocsival. Nem mintha sok közük lenne hozzá,de nincs is még autónk. Meg hogy akkor karácsonyra h megyek haza,és hasonló dolgok. A volt osztályfönököm is ilyet irt nekem a csoportba,hogy a terhesség nem betegség,csak (áldott)állapot.


Nem is értem hogy képzelik ezt. Amúgy se voltam túl népszerű az iskolában. Csendes,visszahuzodó voltam,piszkáltak érte. Egy barátnőm maradt vele facebookon tartom a kapcsolatot,a többiekre nem is nagyon vagyok kiváncsi.


Idegesit hogy igy bele próbálnak szólni az életembe,el akarják dönteni helyettem h tudok e vonatra/buszra szállni vagy sem. És ezt b.unkó módon közlik.


Megkaptam azt is h az 5 évesre se mentem el,igazán lehetne bennem annyi h most elmegyek. Az 5 évesre azért nem mentem,mert 4 müszakba dolgoztam,próbaidős voltam a melohelyemen és nem kaptam szabadságot arra a hétvégére. De akkor is én voltam a p.araszt h miért nem mentem táppénzre,oszt.tali 5 évente van csak,melozni meg mehetek még. Még joformán nekem kellett elnézést kérnem h a munkahelyem fontosqabb,mert pénzből élek.


2014. dec. 12. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük. Ők unatkoznak, nincs semmi dolguk, és nyilván mindenki imád hencegni a többiek előtt. Ha nem tudják tiszteletben tartani, hogy számodra valami miatt ez nem megoldható, akkor szerintem a későbbiekben sem érdemes az ilyen jellegű rendezvényekre elmenned, akkor sem, ha épp tudnál.
2014. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nem jogos. szerintem terhesen inkább pihenj otthon.


eleve sosem értettem az osztálytalálkozók értelmét. engem az első 5 évesre meghívott, méghozzá házhoz jött az egyik lány, mondtam, h bocs de nem, utáltam az osztályfőnököt, aztán kész, nem mentem, a többire meg sem hívtak, bár sztem nem is volt már, egy csomóan külföldön voltak már stb.

szóval az ilyenek egyébként is arról szólnak, h mindenki eldicsekszik, h mire vitte az életben, hány gyereke van stb. engem ez sosem érdekelt.


ha meg piszkáltak is suliban, akkor meg? a leírásod alapján most sem lettek értelmesebbek, meg nem is vagy rájuk kíváncsi. sztem ne menj el, és ne foglalkozz velük.


aki fontos, azzal úgyis tartod a kapcsolatot.

2014. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneket írnának, én SOHA TÖBBÉ nem mennék el osztálytalálkozóra. De - pont az előbbiek megelőzése érdekében - nem is írnám meg, hogy megyek vagy sem. Hallgatnék és kész. Ha esetleg felhívnának telefonon, akkor megmondanám, hogy ilyen böszmék közé akkor sem megyek, ha nekem fizetnének érte.
2014. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberek közé ha fizetnének se mennék.
2014. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,én is igy gondoltam :)


Igazából az ofő idegesit a legjobban,ő is anyuka,nem is egy gyereke van,benne lehetett volna annyi h nem szól be ez miatt. Hisz nem egyszer volt már ő is terhes.

2014. dec. 12. 11:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék el, igazad van.

Sajnos tudom, milyenek a bunkó osztálytársak.:)

2014. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
az a baj szerintem hogy magyaràzkodsz, nem kellett volna, azthiszik csak kifogàsokat keresel, azt kellett volna mondani hogy nem mész, ha kérdezik miért: magànügy
2014. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Írd hogy mész aztán meg ne menj el, vagy tiltsd le őket a rákba.
2014. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ezek mekkora patkányok...
2014. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közük az életedhez és nem kötelező ott lenni.

Tojnék a fejükre, sőt ezek után végképp nem mennék el.

2014. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!