Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy lány aki az utszélén...

Van egy lány aki az utszélén ál szebben kifejezve az osztályba hogyan tegyük ki az osztálybol?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy minden fiu az osztály k....at akarja fogdossa mondjuk en azt nem szeretnem csak idegesit az a lány drogozik cigizik még dagadt is és nem értem mit esznek rajta a fiuk !!! Már mindenki utálja amiota megtudtuk hogy miket csinál ! Csak most az a kerdes hogyan vegyük rá hogy menjem át egy másik osztályba mert ő is átakart menni de meg gondolta magát ?!!?

#tegyik #ki a szűrét?
2015. júl. 19. 12:36
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
76%

Felesleges vele foglalkoznod. Némi irigységet amúgy érzek a mondataidban...

25/F

A lelkibéke belülről fakad!

2015. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy ! Csak már mindenkit idegesit hogy ő van mindig a központban pedig nem vagyunk rá kiváncsi ! Ès mindent hazudozik mindenkiről bele kever mindenkit az ügyeibe ! Főleg hogy az iskola mosdojába cigizik stb 11 évesen ez nolmáris?
2015. júl. 19. 12:44
 3/15 anonim válasza:
76%
Nem vagy kicsit féltékeny? :D
2015. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nemm :D csak engem pl leprásnak tart mert én mindenkivel jóba vagyok csak vele nem
2015. júl. 19. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkit idegesít,hogy ő van a központban?Szerintem csak téged.Ha mindenkit idegesíte,nem tudna a központban lenni,hanem elkerülnék.Féltékeny vagy!
2015. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
53%
Na feltártuk a problémádat, kislány, a népszerűségi indexed nem túl magas, ez van. Igazából te is ilyen szeretnél lenni, csak nem mersz. ;)
2015. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Jajj Istenem!:) Ezek a vérre menő hatalmi játszmák az általánosban:) Már majdnem el is feleljtettem milyenek voltak ezek:) Egyébként szerintem használd ki és edződj hozzá az ilyen helyzethez, mert egész életedben lesznek olyan emberek körülötted akiket ki nem álhatsz. És nem lehet csak úgy eltűntetni őket magad körül. Ahoz meg, hogy ő melyik osztályba akar járni semmi közöd. És ne irigykedj! Nem szép dolog:)
2015. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Drogosok álltalába véznák ,ès örülj neki hogy drogozik,így elöbb hal meg
2015. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:D :D jah
2015. júl. 19. 17:06
 10/15 anonim válasza:
62%

Egyelek meg csöppség. Még rettenetesen fiatal vagy, fogalmad sincs semmiről.

Ilyen az élet, majd később rájössz. És biztos vagyok benne, hogyha ennyire népszerű a lány, és leszámítva pár féltékeny bogárkát, mint te, mindenki jóban van vele, nem tudjátok rávenni, hogy átmenjen másik osztályba.

Ne akarj jobb lenni annál, mint ami vagy! Majd gimiben lehet népszerűbb leszel, ne aggódj. :))

2015. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!