Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy lány aki az utszélén...

Van egy lány aki az utszélén ál szebben kifejezve az osztályba hogyan tegyük ki az osztálybol?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy minden fiu az osztály k....at akarja fogdossa mondjuk en azt nem szeretnem csak idegesit az a lány drogozik cigizik még dagadt is és nem értem mit esznek rajta a fiuk !!! Már mindenki utálja amiota megtudtuk hogy miket csinál ! Csak most az a kerdes hogyan vegyük rá hogy menjem át egy másik osztályba mert ő is átakart menni de meg gondolta magát ?!!?

#tegyik #ki a szűrét?
2015. júl. 19. 12:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bocs de én nem akarok népszeru lenni csak annyit szeretnek hogy ne beszeljen ki a hatam mogott
2015. júl. 19. 20:24
 12/15 Noren1989 ***** válasza:
34%

Komolyan ez zavar? Tudsz róla, hogy az élet minden területén lesz ilyen?

Kislány, ilyen az élet, szokj hozzá!

2015. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ilyenek, mint ő, általában lelki sérültek, egy rakás családi problémával. Te meg nem tőle irtózol valójában, hanem a helyzettől, amiben van (hasonlóan ahhoz, ahogy az emberek néha ösztönösen kerülni kezdik azt, akit valami nagy balszerencse ért, pl. baleset vagy súlyos betegség). Hidd el, hogy van elég problémája az utálkozásod nélkül is, ha nem tudsz vele rendes lenni, akkor legalább hagyd figyelmen kívül.
2015. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Az meg rendesen minősíti az embereket, hogy írsz egy drogos, előnytelen külsejű, laza erkölcsű lányról, és mindenki kapásból azt feltételezi, hogy irigyled...
2015. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Nekem is az jött le hogy féltékeny vagy.
2015. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!