Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez miért van? 15L

Ez miért van? 15L

Figyelt kérdés

Az iskolában folyton kibeszélnek a lányok a viselkedésem és öltözködésem miatt.

Most nyáron is ey barátnőm mondta, hogy a többi lány közt folyton téma, hogy én miért hordok tangát, miért járok mini szoknyában vagy magassarkúban... Az is zavarja őket, hogy a társaság fiú tagjaival nekem a legjobb a kapcsolatom.

Tény, hogy nem vagyok egy visszahúzódó típus, de túlzásokba nem kell esni, én soha egy rossz szót nem mondtam rájuk, mindig kedves vagyok velük, őket mégis megakasztják a külsőségek. Nőiesebben nézek ki, nagyobb a mellem is az átlagnál, de nem hiszem, hogy ezek miatt kéne utálni engem.

Jogos az utálat? Miért csinálják?



2015. júl. 23. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Csak irigyek:)
2015. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Riririririririribaanc szagot érzek. De egy leírás alapján ítélkezem, lehet, hogy tévedek.
2015. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#10: De azt sem, hogy nem együtt!

De lényegtelen.....

2015. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
És az miért van, hogy ezt a kérdést a Szexualitás kategóriában írtad ki 15 évesen?
2015. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
a lányok csak irigyek a fiúkkal meg nem jó a kapcsolatod csak meg akarnak dugni
2015. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

irigyek a figyelemre és azért mert te vagy az orsztály r1b4nc4...szerencse, hogy nem követik a példád...


22F

2015. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Tanga, miniszoknya, nagy mellek, magassarkú... Egy igazi ribi 15 évesen.
2015. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítve azzal, hogy egyáltalán nem visszahúzódó, és érte vannak legjobban oda a fiúk.

Bár ezek még nem jelentik, hogy ő ribi, de pont ilyenek a ribik.

2015. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát... Ne haragudj, de szerintem ezt egy kicsit önzően írtad le. ,,Nőiesebb vagyok" ,,kedves vagyok" ,,nagyobbak a melleim az átlagnál". Ráadásul azért miniszoknyába kicsit túlzás suliba járni. A magassarkú meg attók függ mekkora. És nem hiszem hogy irigyek. Náluk nem az a probléma hogy ők nem olyanok mint te, hanem hogy te nem vagy olyan mint ők. De ez miatt nem kell megváltoznod!! :) Csak szóval érted.. Nem kell megváltoznod azért mert mások azt akarják. De azt f
2015. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
De azt figyelembe kell venned, hogy ilyen öltözködéssel és hozzáállással nem fognak kedvelni*
2015. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!