Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez miért van? 15L

Ez miért van? 15L

Figyelt kérdés

Az iskolában folyton kibeszélnek a lányok a viselkedésem és öltözködésem miatt.

Most nyáron is ey barátnőm mondta, hogy a többi lány közt folyton téma, hogy én miért hordok tangát, miért járok mini szoknyában vagy magassarkúban... Az is zavarja őket, hogy a társaság fiú tagjaival nekem a legjobb a kapcsolatom.

Tény, hogy nem vagyok egy visszahúzódó típus, de túlzásokba nem kell esni, én soha egy rossz szót nem mondtam rájuk, mindig kedves vagyok velük, őket mégis megakasztják a külsőségek. Nőiesebben nézek ki, nagyobb a mellem is az átlagnál, de nem hiszem, hogy ezek miatt kéne utálni engem.

Jogos az utálat? Miért csinálják?



2015. júl. 23. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Irány az ágy!
2015. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Egyrészt irigykednek, amiért könnyen szerzel pasit.

Másrészt igazuk van, ez nagyon ribis öltözködés, főleg 15 évesen.

2015. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

lehet hogy irigykednek.

de a magassarkú lehet hogy tényleg túlzás azért 15 évesen az iskolában.

De milyen iskolába jársz te július végén még? :D

2015. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem jogos ! Szard le őket, mert ha visszafogod magad tudatosan, akkor a jövőben bajok lesznek a viselkedéssel, önbizalmaddal, kisugárzásoddal! Tapasztalatból mondom, hadd legyenek irígyek rád. Az ilyen hülyék csak lefele húzzák az ember. Tapasztalatból mondom, úgy csináld, és azt ami normális és jól esik. Puszi :)
2015. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm :) puszi:*
2015. júl. 23. 23:19
 6/21 anonim válasza:
41%
Jó kis bringa lehetsz, öli őket az irigység. Ne törődj a kis gyíkokkal!
2015. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
irigykednek.
2015. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Szerintem irigyek. Manapság ez már nem gáz, ha így öltözködsz, sõt õk is így szeretnének öltözködni, de nekik nem áll jól, ezért irigyelnek téged. A jobbakat mindig is b_szogatták az irigyek, és mindig is fogják. Én (amikor én voltam ilyen helyzetben) ezt bóknak vettem. Fel a fejjel, és mindig tartsd az eszedben; az érettség nem a kortól függ. :) 14/F
2015. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

tangát hordasz (Miért is kell nekik ezt tudni?)

miniszoknyát hordasz magassarkúval

csak fiúkkal beszélgetsz (érthető, miért kedvelnek, ha így öltözködsz...:)

És még csak 15vagy! Nem hinném, hogy miniszoknyában és magassarkúban kéne flangálnod, dehát mégiscsak be kell jönni azoknak a fiúknak, különben nem beszélnének veled.

2015. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
öltözőben láthatják.. azt pedig egy szóval sem mondtam, hogy a mini szoknyát és a magassarkút együtt hordom... :)
2015. júl. 23. 23:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!