Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyire számít ez? 13/f

Ennyire számít ez? 13/f

Figyelt kérdés
3-as a magatartásom de jól tanulok!.A (rosszindulatú) oszt.főm azt mondja,hogy semelyik jó gimibe se vesznek fel hármas magatartással.Ez tényleg így van?

2015. aug. 6. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Na erre én is kíváncsi lennék...nem értem minek számit ez? Ha egyszer jo tanulo vagyok ki nem szarja le hogy orán beszélgetek?!?!? XD
2015. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak az néha szemtelen vagyok( ofővel csak) mert olyan hülyeségeket mond,hogy a Fertő tónak semmilyen része sem tartozik M.O-hoz.És ha megjegyezzük,hogy de igen akkor meg mi vagyunk a h...lyék
2015. aug. 6. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Láttad volna az én osztályfőnökömet... xd
2015. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi nálunkunk is ugyan ez van...ha leég az iskola akkor is mi voltunk...
2015. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De végülis a tanárunkat lecsukták
2015. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is 3-as voltam a legnagyobb baromság a magatartás osztályozás meg ezek... Tanárok is szartak rá, mindenkinek 3-ast adtak vagy négyest.
2015. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül egoista tanárnő a miénk.Suliban nekümk van a legrosszab ofőnk
2015. aug. 6. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:

ez hülyesééég, én most fejeztem be a 10-et, szóval nekem elhiheted, hogy ez nem így van, a magatartásodra senki se kíváncsi, ha beadod a jelentkezési lapodat, csakis a matek, magyar nyelvtan és irodalom, biosz, kémia, fizika, föci és töri jegyeidet nézi majd a középiskola

ezzel csak ijesztgetni akart, hogy "normálisan" viselkedj az órákon, de amúgy velem is ez volt, hogy összesen 3 négyesem volt a többi mind 5-ös volt, a központi felvételimmel a suliban rekordot döntöttem több évre, mert 80 és 90valahány%-osakra sikerültek és mindenki azt mondta, hogy olyan nehéz, mint amilyen a miénk volt nem is volt min 5éve, hanem több és most egy elitt gimibe járok Kiskunhalasra, ahol emeltszintű érettségire készítenek fel matekból, infóból papiron, de mellette a törin és bioszon is emelt szinten tanuljuk az anyagot és igaz, hogy néha éjfélig vagy hajnali 1-2-ig tanulok, de akkor is 4,8 volt az átlagom és itt órán még többet beszélgetek, mint az áltsuliban és mégis 4-es lettem magatartásból

vagyis nem tudom, hogy most hol tanulsz, vagy hogy hova szeretnél továbbtanulni, milyen irányba, de egyáltalán nem fogják 1000% nézni a magatartásod...

2015. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez is 1 köcs*g! Ne hallgass rá! Bárhova felvehetnek..:)
2015. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elvileg nem számít a legtöbb suliban hivatalosan a pontszámításnál. (Láttam már olyat, ahol igen, de ez jogellenes, de az esetek 99%-ában hivatalosan nem számít. Még legszuperelitebb gimikben sem.) Hivatalosan a fő tárgyak szaktantárgyi jegyei a központi, meg a szóbeli számít.(Hogy milyen arányban, az nincs központilag szabályozva, de a központi 50%-nál kevesebb, a szóbeli 25%-nál több elvileg nem lehet, de minden középiskolába más a pontszámítás, nem egységes, mint majd a felsőoktatásba.) Az utóbbinál viszont van lehetőség a szubjektivitásra, és elvileg előfordulhat, hogy "rosszul veszi ki magát". De nem valószínű, hogy ezen fog múlni, de ha esetleg rákérdeznek szóbelin, készülj valami olyan válasszal, ami nekik is elfogadhatónak fog tűnni. Ne hordd el mindennek az osztályfőnököd, mert akkor azt mondják majd, hogy nem tiszteled a tanárokat. Inkább mondj valami olyat, hogy mit csináltál, amiért életszerű, hogy hármas magatartást kapj, ugyanakkor annyira nem is tűnik durva dolognak, találj ki valamit.
2015. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!