Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy lány meg akar pofozni,...

Ha egy lány meg akar pofozni, hogy védekezhetek?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy lány..Állandóan piszkál.Mindig beszól,hogy milyen böszme vagyok és megpróbál lejáratni mások elött.Meg elég szemét dolgokat csinált már.Egyszer azt mondtam rá,hogy egy k*va és akkor majdnem megpofozott.Nem szabad,hogy idén is ez legyen,még év elején jól a földbe kell döngölni.Ha elkezdek neki beszólogatni sértő dolgokat és meg akar majd pofozni,mit tehetek?Hiszen egy lányt akkor sem lehet megütni.

2015. aug. 7. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Pofozd fel te is!

Éljen a nemek közötti egyenlőség!

Vagy ilyenkor már nem kényelmes?

2015. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de az is primitív dolog ha srácként cicaharcba kezdesz egy csajjal. Nézd csak szimplán levegőnek, ha rikácsol neked, térj ki előre nyugisan, ne hallgasd végig. Így kicsi a valószínűsége szélsőséges esetnek, amikor meg akarna csapni, de ilyen esetben lefoghatod a kezét, erősen megszoríthatod.
2015. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fogd le a kezét. De egyébként nem lenne jobb a béke mindkettőtöknek? Még mielőtt elkezdődne beszélj vele komolyan, hogy nem szeretnél vele folyton harcban lenni. Szóval te nem bántod őt, akkor ő sem téged és kész.
2015. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fogd le a kezét.
2015. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki, olcsó b**zatlan, savanyú r**anc :DD
2015. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod a 2 kezét, megfordítod, és az öledbe ülteted, és azt mondod na most karmolj cica.
2015. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Én már láttam ilyen szituációt. A srác elkapta a csaj csuklóját és úgy összeszorította, hogy szó szerint elkezdett visítani, majd legugolt és bőgött.
2015. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
én emiatt nem értem a női nemet ki akarták maguknak vívni az egyenlőséget... sikerült... de csak a jó dolgokba... ez hol egyenlőség?? ha arrol van szó hogy fogjanak már meg egy 50kilós cementes zsákot még te vagy a paraszt mert meg kéred rá a veled egyenjogú nőt... ha meg üt valaki egy nőt az egy szemét disznó.. pedig ha férfi meg üt férfit akkor csak az van hogy ki állt magáért... nem értem ezt az egyenjogúságot... mondjuk én se ütnék meg lányt.. ilyen esetekbe csak anyit tehetsz hogy el kapod a kezét anélkül hogy meg szorítod mert akkor már megint te vagy a szar alak... ha tökön akarna rugni megint ki véded... ha meg akarna ütni csak kivéded... enyit tehetsz csak...
2015. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy tényleg ennyire tetszel-e neki, ezért próbálja állandóan fölhívni magára a figyelmed. De ne süllyedj le a szintjére, és ne sértegesd. Sokkal kínosabb lesz a számára, ha egyszerűen nem törődsz vele.
2015. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
semmiképp se próbálj meg vele beszélni h mi a baja, mert fölénybe fogja érezni magát! Nézd levegőnek, magából fog bohócot csinálni...Előfordulhat h idén már be nőtt a feje lágya de ha nem akkor még mindig féltékeny rád valamiért. Ha rákezd megint akkor röhögd ki! Azt ne hagyd h megüssön!
2015. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!