Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy illeszkedjek be ebbe az...

Hogy illeszkedjek be ebbe az új társaságba?

Figyelt kérdés
Tavaly jöttem 9.be és egyszerűen nem tudok barátkozni pedig próbáltam tényleg de nem megy már mindenki beilleszkedett de nekem nem sikerül az általános iskolában pedig mindenkivel nagyon jóban voltunk és még most is nyáron mindennap talizunk de ugye ők más iskolába mentek csak egy régi osztálytársam van velem egy iskolában de ő fiú és úgymond nincs barátnőm suliban és egyedül érzem magam és semmi kedvem sincs oda menni vissza és igazából ahogy próbálkoztam nyitni feléjük ők le se szartak.Mit tegyek?Közeledjek feléjük?De hogy?

2015. aug. 9. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz beilleszkedni válts iskolát
2015. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a szüleim nem engednék és buszozni sincs kedvem plusz este még tanulni meg ahova legszivesebben mennék az ahol vannak a barátnőim és ott nagyon kell tanulni...
2015. aug. 9. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok...
2015. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

miért kellene beilleszkedni?

egyedül jobb így nem csalódsz

2015. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis jobb de olyan kiközösítve érzem magamat mert év közbe szinte alig tudok találkozni a barátaimmal és ott meg egy megbízható ember sincs...
2015. aug. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!