Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Innen kimegy pótviszgára, és...

Innen kimegy pótviszgára, és miből? Én még nem voltam soha, hogy zajlik? Hányan leszünk a teremben, és mennyi tanár lesz ben?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, mint egy dolgozat, vagy mint az írásbeli érettségi. Bent lesz egy tanár, vagy esetleg több, sok diák, mindenki külön padban, megkapjátok a feladatot, és megírjátok. Szóbeli nem tudom hogy szokott-e lenni.
2015. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én anno matekból voltam, még középiskolában elsős koromban. Az, hogy hányan lesztek a teremben attól függ, hogy hány embert húztak meg. Egyébként meg nálunk egy tanár volt csak bent és a dolgozatot elég gyorsan ki is javította.


Olyan az egész, mint egy nagy témazáró.

2015. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is matekból pótvizsgáztam annak idején gimiben. Lehajították a lapokat a padra elénk, oszt' dó'gozzá, van 45 perced (azt hiszem, ennyi volt). Mindeközben 3-5 tanár lebzselt bent teremben, ami tele volt matekból pótvizsgázókkal. A tanárok körbe-körbe járkáltak, belehajoltak az aurámba, iszonyatosan idegesítő volt. Ha nem érsz el (azt hiszem) 12%-ot az írásbelin, akkor be se hívnak szóbelizni, mert megbuktál, 12 és 24% között van szóbeli, 24-en felül pedig szintén nem hívnak be, de azért nem, mert átmentél (a százalékokra nem emlékszem pontosan).
2015. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Németből voltam még, nem voltunk sokan, meg 2 német szakos tanár illetve egy harmadik tanár volt benn a teremben. Amúgy nem volt veszélyes, kiadták a lapokat, tanárok közben sétálgattak, de semmi extra, néha még próbálgattak segítgetni is a diákoknak. nem konkrétumokkal, csak ha véletlen elkaptak egy-egy hibát jöttek a gondold át még egyszer és hasonló figyelmeztetések. Szóval szerintem ők is azon votlak, hogy mindenkinek összejöjjön, de ez persze már a tanároktól függ.
2015. aug. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!