Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már most UTÁLOM a leendő...

Már most UTÁLOM a leendő iskolatársaim, de még jobban utálom a korosztályom! A középsuli ilyen szörnyű hely? 15/L

Figyelt kérdés

Nem rég ballagtam, szeptembertől már középiskolába fogok járni. Az a helyzet, hogy már vagy kétszer volt szerencsém a leendő osztálytársaimhoz és hát...az osztályban lévő lányok (1-2 kivétellel) mind 18 évesnek (!)kinéző magamutogató ,,nem akarok csúnyán beszélni". Tudom, hogy nem kéne külső alapján ítélni, de ezek alapján mégis mit gondoljak róluk? Olyan mini szoknyában járkálnak, hogy még felvenniük is kár volt, mert ha a hátsójukat akarják mutogatni akkor az a szoknya úgyse sokat takar. A másik meg, hogy olyan kivágott ruhákban járkálnak, hogy a fél mellük kint lóg, és egyre csak kijjebb rakják. És ez nem csak a leendő osztálytársaimra vonatkozik. Ugye, már többször jártam abban a suliban és ott szinte minden lány ilyen. Miniszoknya (időjárás nem számít) + 5 kiló smink + melleket ki! De amúgy is mindegy, hogy melyik középiskolába megyek, mert már lassan minden gyerek (Igen, gyerek! Ne akarják, már felnőttnek mutatni magukat, kis tizenévesen) ilyen. A középiskolás fiúkkal (annyira) nincs bajom, de azért vagy 40%-nak hatalmas pofája van.

És még azt nem értem, hogy mit lehet azon a vacak telefonon úgy babrálni?! Komolyan, némelyikük annyira a telefonjába van esve, hogy fel se néz belőle, csak megy, mint a világtalan. Én egy jó könyvvel vagyok így.

De amit legeslegjobban utálok az a káromkodás...elég már megközelítenem egy középsuli területét, és máris olyan szavakat ordítoznak, hogy inkább le se írom. Szerintem ez a káromkodás egyenlő az eszükkel, és ezzel csak azt mutatják meg, hogy nem valami sok értelmesség/ész szorult beléjük. De mire jó ez, hogy minden második szavuk a...inkább hagyjuk.

Szerintem egoista lehetek, nem is érdekel már, de én hozzájuk képest műveltnek tartom magam. Na meg szeretek tanulni. És? Probléma? Miért kell azon csúfolódni, hogy valaki tanul ahelyett, hogy a nap 24 órájában nyomkodja a fakebookot? Utálom, hogy ott mindenki csak azzal foglalkozik, hogy tökéletesen nézzen ki, legyenek menő cuccai, meg egy dögös pasija/csaja.

Legszívesebben magántanuló lennék (ha megtehetném persze, sajnos nem olyan könnyen megy az). Számomra csupa ellenszenves alakkal van tele az az iskola (és mindegyik más)...

Rajtam kívül van még valaki így esetleg? Félek, hogy így aztán nem fogok tudni beilleszkedni, ami mondjuk érthető is lenne.


2015. aug. 24. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Hol vannak ilyen lányok? :)
2015. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
85%
Be fogsz tudni illeszkedni. Akkor haverkodj azzal az 1-2 vel. Én csak azt tudom mondani merj visszaszólni keményen és nem fognak szivatni. Örülj hogy megszabadultál az általánosból ott mindíg megy a kivételezés. A tanárokat úgy is az érdekli hogy hogyan tanulsz és nem az hogy hány kiló festék van az arcodon.
2015. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amúgy itt általánosban jó volt. Volt sok barátom, olyanok, mint én...
2015. aug. 24. 12:07
 4/26 anonim válasza:
47%
Előző vagyok. Látnád az egyiket ha összetörne a telefonja. Azért zokogna mert nem tudja pár óráig nyomni amíg a kőgazdag szülei vesznek neki újat. Mert az ilyen lányok szülei sem a szegénységről híresek.
2015. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szörnyű hely a középiskola, biztosan van hasonló gondolkodású is, mint te. "Miért kell azon csúfolódni, hogy valaki tanul ahelyett, hogy a nap 24 órájában nyomkodja a fakebookot?" <= Emiatt ne aggódj, pár év múlva te csúfolhatod őket, amikor egy jól fizető állásod lesz, ők meg csak a testükből tudnak megélni (egy ideig...) Én is átmentem fiúként hasonló dolgokon, jól is tanultam, cikiztek, de 3.ban elkezdtem gyúrni, megnőtt az önbizalmam is, és mivel már erősebb is voltam, mint a hangemberek, óvatosabbak lettek :) Aztán jó pár év múlva mikor dolgoztam már, az egyik anno iskolában menő gyerekkel találkoztam egy benzinkúton, ahol megtankolhatta a "stréber" Audiját miközben ő minimálbért keres. Nem voltam lekezelő vele, épp elég revans volt ez az élettől.
2015. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Na igen. De fiúkkal is ugyan ez megy. Nekem jött múltkor valami srác, mert annyira nézte a telóját, a zene meg bömbölt a fülesén keresztül...
2015. aug. 24. 12:10
 7/26 A kérdező kommentje:

12:09-es hát igen, itt a példád, hogy nem menőzniük, hanem tanulniuk kéne. :)

De hát, ha nekik az jó akkor csinálják.

2015. aug. 24. 12:13
 8/26 anonim válasza:
37%
Én is pont így érzek! 3 éve még egész normálisak voltak az osztálytársaim, de őket is kezdi beszippantani a buta csitrik világa. Egyházi suliba járok, én is nehezen viselem a túlzottan konzervatív szabályokat, de az azért durva hogy konkrétan bújkálnak a tanárok elől, nehogy meglássa a műkörmüket, miniszoknyájukat és nagyon (!) mély kivágású felsőjüket. A fiúk még viszonylag normálisak, de van néhány nagyképű ****. Komolyan ezek összefogtak a világ ellen és mindenkiből "ilyet" akarnak csinálni?? És még hétra van ezekkel 5 év... 14/L
2015. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%

Tipikusan a kirekesztett szerepében leszel, akinek nem lesz pasija 20 éves koráig, soha nem járt egy bulira sem, és azzal vígasztalja magát, hogy ő mennyivel okosabb, neki majd csúcsszuper munkahelye lesz, meg majd csak valamikor egyszer lesz barátja, és hogy ő mennyire király, amiért nem issza le magát. De azt a 4-5 évet végig fogja szenvedni.

Facebookoznak, jó képeik lesznek, többszáz liket kapnak naponta, míg te egy profilképet alig mersz majd kitenni, az sem fog tetszeni senkinek.

Később depizni fogsz, hogy jaj mi értelme van élni. Ismerkedni legfeljebb neten fogsz, sorozatokat nézel egész nap, és azzal vigasztalod magad, hogy nem vagy olyan mint ők.


Hidd el előre tudom a forgatókönyvet.

De tudod mi a valóság?

Ha ilyen maradsz rossz lesz a következő 4-5 év, ha pedig olyan leszel mint azok a lányok, akkor boldogan gondolsz vissza azokra a napokra, és sok barátod lesz. Élvezni fogod az életet.

2015. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

17/L

2015. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!