Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus randira szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus randira szeretném vinni a leendő barátnőmet, valami jó hely?

Figyelt kérdés
ne legyen túl drága, csak annyi:)

2012. márc. 10. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
volt egy kérdező aki remeket ajánlott... a temető... na a napi vicc is megvolt... séta egy parkban/sétálóutcán, utána beülni egy kis cukrászdába azt annyi.
2012. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

szexshop?

na jó viccen kívül valami melegbárba mert ott nem kell félned, hogy lecsapják a kezedről

2012. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem ami a legjobb. menjetek el sétálni. ha van játszótér. akkor oda. feküdj ki a fűbe nézzétek az eget...az beválik. ha a csaj tisztában van az érzéseivel nem jár mással tudja mit akar és nem egy idióta.!
2012. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Az utolsó válasszal teljes mértékben egyett értek! Nekem is bejött! Azóta is szeretem azt a lányt és szeretni is fogom!!! Akinek lehetősége van Szeretni ne legyen hü**e lépjen és ne csak várja h az ölébe pottyanyon a dolog!!!!!! Szeretem azt a lányt!!!
2012. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
kedves utolsó kommentelő! ne szeresd ezt a lányt mert egy normálatlan idióta! nagyon aranyos vagy meg minden de te nem tudod kibe szerettél! tudod egy érzések nélküli senkiházi tróger aki megbánt mindenkit!
2012. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Lehet h pont ez az ami megfogott benne! És az h nem toom kibe szerettem! Ez teszi érdekessé!!! És az érzéseknélkül dolgot haggyuk! Láttam a szemét mikor az ölemben ült!! És akkor boldogságot láttam benne h nem h egyik napról a másikra nem tud kimúlni belőle de egy egész élet is kevés lenne! Bárki bármit mond,szeretni fogom!!
2012. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
bolond vagy!
2012. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Ezért szeretsz :D
2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ti most egymás mellett ültök ? ...
2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szegény kérdező! ne vidd játszótérre mert úgy jársz mint mi!
2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!