Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nyominak ismertek 4 évig, de...

Nyominak ismertek 4 évig, de idén nyáron ebben a témában nagyon sokat változtam. Ha az "új énemet" beviszem a suliba is, el tudnak majd fogadni olyannak is?

Figyelt kérdés

Ilyen voltam: béna,sírós,közröhely tárgya

Ilyen lettem: laza,vadóc,"nemtörődöm"

Érdemes-e utóbbit bevinnem a suliba?

(két tanév között állok)

11/l



2015. aug. 26. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

És ez kinek jó?

Hogy màst mutatsz ami valójában vagy

2015. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MóréAnna^^ válasza:
Mindig add önmagad :-)
2015. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, én ugyanezt megjátszottam anno, kb. 3 nap kellett nekik ahhoz, hogy kicsodálkozzák magukat, utána befogadtak. De azért, ehhez kellett az is, hogy ne csak megjátsszam magam, mert azt kiszúrták volna és azon csak még jobban röhögtek volna.
2015. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azért vigyázz át ne ess a ló túlsó oldalára! nem bántásképp de az ilyenekből lesznek majd a tinipi..ák akiket mindenki utál. Própálj meg a normális keretek között maradni és hidd el nem mindig éri meg azért megváltozni hogy bekerülj egy társaságba! Add önmagad és aki szeret elfogad ugyis ahogy vagy. 19/l
2015. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!