Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért változtam meg?

Miért változtam meg?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, kicsit bemutatkozok- Gimnáziumban tanulok, 7.-be járok. Rendszeresen sportolok, az alakommal semmi bajom, magas és vékony vagyok. Az a gandd, hogy eg félév leforgása alatt teljesen megváltoztam. Majdnem jeles tanuló voltam, önnyen ment a tanulás, nem voltak nehézségeim és szorgalmas voltam. Semmi konfliktus nem volt az életemben, nagyon boldog voltam, a családom mindent megtesz hogy így is legyen. De...Megváltoztam. Ellustultam, már nem is megy a tanulás, szinte csak magolok és most jönnek az évvégi vizsgák. Sehol se tartok. Nem tudom mi lehet az ka ennek, több lehetőség is van, kérlek segítsetek kitalálni melyik. Az első a barátom...2-3 hónapja van egy fiúbarátom, egyszerűen imádom, ő életem középpontja. Szerencsére nem vagyunk osztálytársak, egy évvel idősebb nálam. A másik lehetőség pedig az egyik barátnőm...nagyon jó kapcsolatba vagyunk, osztálytársam, de elég szomorú az élete. Nemrég leállt vele, de vágta az ereit elég csúnyán. Lehet hatással volt rám? vagy csak ellustultam? Ugye még tudok változtatni rajta?...a másik gondd a legjobb barátnőm...kezdem ugy érezni hogy elhanyagolom, pedig nagyon szeretem :( . Testvéremmel is egyre többet vitázok, mindig azt mondja, hogy hová tnt a régi testvérem, akit nagyon szerettem?! ... Én is vissza akarom csinálni! Mit tegyek?? kérlek segítsetek
2014. máj. 28. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem olvastam el a történeted, mert álmos vagyok, de az első sorodban benne van a válasz: Mert 14 éves vagy. Rengeteget fogsz még változni

2014. máj. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sziaa :) Hát...igen de a szüleim agyon nem elégedettek velem :( És nem tudok hogy elszámolni a lelkiismeretemmel :(
2014. máj. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!