Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gólyatábor 2015! SEGÍTENÉTEK...

Gólyatábor 2015! SEGÍTENÉTEK KÉRLEK?

Figyelt kérdés

Most leszek 9.-es, gimnáziumban. Lány vagyok (már ha ez segít). Az a harci helyzet, hogy 2015.08.28-29-én gólyatáborba megyek. És NAGYON félek tőle. De muszáj vagyok elmenni, mert az összes leendő osztálytársam ott lesz. Amúgyis ilyen zárkózott, magánakvaló, bufurc vagyok..sokak szerint.

Hogyan küzdjem le a félelmet? Hogyan barátkozzak? Hogyan nyíljak meg? Mindezt könnyen!?

Nemsokára itt van és már most remeg a gyomrom.

Seg8tsetek! kérlek..



2015. aug. 26. 22:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mesélek nektek valamit. Ma délelőtt, mielőtt mentem volna a gólyatáborba, bőgtem, rosszul éreztem magam, és azt mondtam nem megyek, nincs kedvem menni! Viszont apa rábeszélt, hogy próbáljam meg. Elmentem. És! Higyjétek el.. Olyan de olyan jól éreztem magam, annyit beszélgettem, és úgy feloldódtam, hogy csak na! Tehát, megérte elmenni. (Holnap is visszamegyek.) Szereztem pár új barátnőt, sokat mosolyogtam, nevettem, beszéltem, és megismertem az osztálytársaimat. Egy életre szóló élmény a gólyatábor! :) ❤
2015. aug. 28. 23:10
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök, hogy jól sikerült! Szerintem (nem csak, de főleg) az a lényeg, hogy lássák rajtad az igyekezetet, és a jó szándékot. Ha valakiket csúfolnak, azok inkább olyan emberek, akik nem is akarnak megnyílni, barátkozni, és fura dolgaik vannak. De te pont azt akartad, hogy jól érezd magad, és ismerkedj. Néha ez várakozáson felül jól sikerül. Én annak idején a középsulis táborban nem "teljesítettem" ilyen jól, bár attól még tetszettek a programok. Oda nagy részben fiúk jártak, és volt néhány ilyen kis kocka is, mint én, akik nincsenek a helyzet magaslatán, ha haverkodni kell - de azóta azért javultam :) Én egyébként ott táncoltam diszkóban életemben először, még tetszett is a dolog. Azelőtt erre nem voltam rávehető....
2015. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!