Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva most mi legyen?

Figyelt kérdés

17 éves leszek októberben és most kezdeném újra a 9. egy új iskolában,azért mert volt egy 0. évem ahol csak angol tanultam és most volt egy 9. normális évem de abból a suliból eljöttem mert nem tetszett és az új suliba csak a 9.évfolyamra vettek fel.Ők már egy évet együtt voltak és én nem akarok lenni az "új fiú" mert én egyszerűen nem bírnám eltűrni a szemétkedéseket persze nem képzelem magam kiskirálynak ,hogy elvárjam ,hogy egyből elfogadjanak és szeressenek de én egyszerűen nem az ,hogy félek de mintha szorongást éreznék (közösségbe vagyok mert elég sok barátom van igaz idősebbek 19-20 évesek de a nyaramat kb velük töltöttem) pl év nyitón azt se tudom hová álljak ki az osztályfőnököm stb.Vagy választhatom az esti iskolát de akkor szerintem már 10. be kezdhetnék de apám azt mondta akkor dolgoznom kéne...Pedig nem vagyunk szegény család elégé jómódúak vagyunk soha nem kell semmit nélkülözni mégis ezt mondta még is mi legyen segítsetek mert nagyon elvagyok keseredve mit tegyek...

Előre is köszönöm a válaszokat?!



2015. aug. 31. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Idővel el fognak fogadni, nem lesz gond. :)
2015. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 17 évesen bekerülsz 15 éves kis 9.esek közé és attól parázol, hogy majd a kicsik szemétkednek veled, akkor marha talpraesett ember lehetsz...
2015. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem parázok csak izgulok és ideges vagyok milyen osztálytársaim lesznek.
2015. aug. 31. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
17 éves létedre félsz a 14-15 évesektől?:D Ez azért elég gáz :D
2015. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ki fél ? Magától az új emberektől vagyok ideges ,hogy mi lesz ,hogy fogok becsatlakozni...
2015. aug. 31. 11:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg amugy ők 15-16 évesek és max 1-2 évvel leszek idősebb.
2015. aug. 31. 11:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 9.-be az osztály fele 14 éves volt,hidd el nem olyan idősek
2015. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De volt nekik egy 0. évük is...
2015. aug. 31. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik, hogy milyen lesz. Legyél kedves velük, ha véletlenül beszólnának neked, vagy meg se halld, vagy normális hangon kérdezz rá, ezt most miért mondtad? Így jobban érzed magad? Vagy tereld másra a szót, legyen a tarsolyodban egy-két téma ilyen esetekre. Láttátok-e ezt vagy azt a focimeccset vagy ilyesmi, vagy az iskolával, tanulással kapcsolatos pár kérdés. Melyik tanár milyen, melyiknek mi a "vesszőparipája"? Stb. Egy fél év múlva el fognak fogadni. Segíthetsz is nekik a tanulásban például.
2015. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!