Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most mit csináljak teljesen...

Most mit csináljak teljesen össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

17 éves leszek októberben és most kezdeném újra a 9. egy új iskolában,azért mert volt egy 0. évem ahol csak angol tanultam és most volt egy 9. normális évem de abból a suliból eljöttem mert nem tetszett és az új suliba csak a 9.évfolyamra vettek fel.Ők már egy évet együtt voltak és én nem akarok lenni az "új fiú" mert én egyszerűen nem bírnám eltűrni a szemétkedéseket persze nem képzelem magam kiskirálynak ,hogy elvárjam ,hogy egyből elfogadjanak és szeressenek de én egyszerűen nem az ,hogy félek de mintha szorongást éreznék (közösségbe vagyok mert elég sok barátom van igaz idősebbek 19-20 évesek de a nyaramat kb velük töltöttem) pl év nyitón azt se tudom hová álljak ki az osztályfőnököm stb.Vagy választhatom az esti iskolát de akkor szerintem már 10. be kezdhetnék de apám azt mondta akkor dolgoznom kéne...Pedig nem vagyunk szegény család elégé jómódúak vagyunk soha nem kell semmit nélkülözni mégis ezt mondta még is mi legyen segítsetek mert nagyon elvagyok keseredve mit tegyek...

Előre is köszönöm a válaszokat?!



2015. aug. 30. 22:55
 1/2 anonim válasza:

Nem biztos h szemetkednenek az uj osztalytarsaid..:)

Legy pozitiv,az evnyiton pedig mutatkozz be a tarsaidnak,probalj beszelgetni.

Ha nagyon felsz akkor pedig jarj esti suliba.az sem rossz:)

Amugy melyik suliba mesz?

2015. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, mi gimiben mind a 3 évben kaptunk egy-egy új osztálytársat, semmi gond nem volt velük. Ráadásul fiú vagy, a lányok sokkal kegyetlenebbek az új lánnyal kapcsolatban, hidd el. A fiúk sokkal haverkodósabbak. Legyél érdeklődő, de ne tapadj senkire.
2015. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!