Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha ok nélkül...

Mit tegyek, ha ok nélkül csúfolnak ki?

Figyelt kérdés
Melegnek csúfolnak,és ezzel próbálják megkeseríteni az életem,holott ez egyáltalán nem igaz,én a lányokhoz vonzódom. Korábban több lánnyal barátkoztam,mint fiúval,de akkor is volt a lányok közt olyan aki nagyon bejött. Nem szóltam vissza,visszaszóltam-semmi nem segített. Néha már rettegek,hogy mikor modják rám megint,holott megismétlem teljesen ok nélkül.

2015. szept. 1. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az öltözködési stílusoddal, a frizuráddal, vagy az arcoddal van a baj?

Persze ha lányos arcod és testalkatod van azt nem tudod megváltoztatni, de ellensúlyozni tudod, megfelelő ruhákkal és frizurával, esetleg arcszőrzettel.

2015. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jellemzőek rám az ilyenek.Férfiasnak tartom magam,azt gyanítom,hogy csupán élvezik azt,hogy kigúnyolhatnak és azért teszk,mert régen több lány barátom volt,mint fiú
2015. szept. 1. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha férfias vagy akkor bszd őket pofán! :D Egyből elkussolnak. :D
2015. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el boxolni...velem is ez volt régen a helyzet, most már ott tartok, hogy van aki nem mer mellém ülni a buszon ;)
2015. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagy meleg,ne foglalkozz velük
2015. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!