Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyton piszkálnak, csúfolnak...

Folyton piszkálnak, csúfolnak az osztálytársaim! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már kb. 2 éve járok ebbe az osztályba, de eddig semmi bajuk nem volt velem. Idén kezdték el. Főleg lányokkal van gond, de most már néhány fiú sem hagy. A legfőbb gond az, hogy nem tudom megvédeni magam és utána napokig rosszul érzem magam, nem nagyon tudok aludni...Kérlek segítsetek!

13/lány (6. osztályos)



2015. jún. 9. 20:48
 1/8 schocko ***** válasza:
Beszélni az igazgatóval.
2015. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a tanároknak, a szüleidnek, ha ezek után is csúfolnak, akkor csapd le az egyiket. Sajnos ezek másból nem értenek. De ha úgy érzed, hogy jobban éreznéd magad attól, ha beszélhetsz erről valakivel, akkor én szívesen meghallgatlak :)
2015. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó ötletek csak az a baj, hogy a szüleim azért is megbüntetnek, ha valakivel összeveszek. Az igazgató meg nem csinál semmit ilyenkor, csak megmondja nekik, hogy ez csúnya dolog és ennyi.
2015. jún. 9. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Pofozd fel őket, az beválik. :)
2015. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azt nem mondtad hogy mivel csúfolnak. nekem is volt olyan ismerősöm akit azért közösítettek ki mert az egyik csaj unatkozott elkezdett pletykálni minden hülyeséget. nagyon sokan elhitték és emiatt a lányt kiközösítették. privátban megírhatnád hogy mivel csúfolnak és akkor lehet tudnák segíteni. 14/L
2015. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia szerintem ismerlek de nincs egy fiú aki segíteni tudna neked? mert én ismerek egyet nem tudom hol laksz de én Veszprém megyébe
2015. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad hagynod, hogy úgy gondoljanak rád, mint "a lány, akinek be lehet szólni"ha azt látják, hogy nem hagyod magad,akkor nem mernek majd többet sértegetni és felül kerekedsz rajtuk.
2015. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Edzél, de ne azért, hogy megverj valakit, hanem hogy megvédd magad és egészséges legyél. Mindenfélét, erősítést, otthon üssed a falat.

Ettől csendes maradsz, de ha egyszer majd elborul az agyad jól visszakapja aki csúfolt. Amíg meg nem borul el az agyad, nem is zavar a csúfolás. :)

2015. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!