Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy lány,3 napja osztálytá...

Van egy lány,3 napja osztálytársam és egyszerűen nem merem megszólítani, egyszerűen csak beszélni akarok vele de nem tudom miről és hogy hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Ma köszöntem neki mert egymás mellett mentünk el és rögtön mosolyogva visszaköszönt.Hogy csináljam?Beszélni akarok vele mert nagyon szimpatikus és kedves lánynak tűnik. Odáig se merek eljutni, hogy annyit írjak neki facebookon hogy szia.
2015. szept. 3. 17:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát ha már eleve mosolyogva köszönt vissza, nincs mitől tartanod (+ már köszöntetek is egymásnak), szóval használd ki az időt ha a közelében vagy, vagy egymás mellett ültök, egyszerűen köszönj neki, ha órán vagytok kérdezd meg tőle hogy tetszik neki ez a tanár, mi a kedvenc tantárgya, ezzel kapcsolatosan kérdéseket tegyél fel neki, aztán már jönni fog magától az egész. :)
2015. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, köszönj neki és kérdezd meg valamiről aztán már simán megy tovább :)
2015. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Apukám de lúzer vagy, én már rég megfarkaltam volna.
2015. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha most lettetek osztálytársak, akkor simán menj oda hozzá beszélgetni, érdeklődj hová valósi, stb... Mert akkor gondolom középsuliról van szó, de nem tudom. :)
2015. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván új a csaj, szóval örül neki, ha valaki kedves hozzá, odamegy és érdeklődik, barátkozik vele. Lehet, hogy ezért is mosolygott rád, amikor köszöntél neki.


Szóval biztosan jól esne neki, ha odamennél hozzá és beszélgetnél vele. Kérdezd meg, hogy hová járt eddig, ott milyenek voltak a tanárok, hogy tetszik neki ez a suli, vannak-e barátai, aztán majd alakul magától a dolog. Csak el kell kezdeni.

2015. szept. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szerelmesvagyokegylá válasza:
Menj oda hozzá szünetbe és kezdj el vele beszélgetni mondd neki h szia nem csá meg hello hanem szia és akkor kezdjetek el beszélgetni mittudomén pl honnan jött a kedvenc hobbija mi meg ilyesmiket hidd el össze fog jönni én is így szoktam csajozni
2017. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szerelmesvagyokegylá válasza:
Figyelj nekem is nagyon tetszik az egyik lány osztálytársam és sokat beszélek vele messengeren és össze is fogok jönni a csajjal te is beszélgess vele sokat
2017. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!