Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viselkedjek?

Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok,most megyek kilencedikbe es felek,hogy az osztaly luzere leszek..nem tudom mit tegyek..valak valami tanacsot tudna adni?

2015. szept. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Némi tanulás biztos javítana a helyzeten.

Meg az is, ha megkeresnéd, melyik kategóriába illik a kérdésed.

2015. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Tanulj rendesen, de ne próbálj lesöpörni másokat. persze az egészséges versengés nem árt, de határokon belül.

Legyél nyílt, próbálj nem feszengeni. Keresd a hozzád hasonló érdeklődésű embereket, mert velük könnyebben feloldódsz. Bár ki tudja, az ellentétek vonzzák egymást. Akit először szimpatikusnak találsz, azzal próbálj először barátkozni. Ha elutasító, ne törj meg, keress tovább barátok után. Mindegy, hogy valaki nem túl szimpatikus, azzal is próbálj meg normálisan viselkedni. Legyél jó fej, laza. mosolyogj sokat, mert a mosoly az emberekből a legtöbbet hozza ki.

És a legfontosabb, légy önmagad!

Ja, nem 40 éves hű de komoly pszichológus vagyok, mielőtt azt hinnéd :D

12/l

2015. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a tanulással lenne elsősorban problémája...

Szerintem a kérdező attól tart, hogy nem tud beilleszkedni, ugye? :D

Nos, pont ez a titok, hogy ne féljél. Te is új vagy a számukra, szóval 2-3 alkalom után nem nagyon mondhatják, hogy "utálunk" "szemét" , mert azzal tényleg magukat minősítenék.

2015. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.es a harmadik kommentelonek igaza van..a tanulassal nincs nagy baj.:) eddig is jol tanultam es remelem ezutan is sikerul ezen a szinten maradnom.es megfogadom a tanacsokat,meg egyeszer koszonom szepen.:)
2015. szept. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!