Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondjam az angoltanáromnak,...

Elmondjam az angoltanáromnak, hogy középfokú nyelvvizsgát akarok?

Figyelt kérdés

7. osztályos vagyok, az angoltanáromat nagyon kedvelem, viszont félek hogy kiröhögne vagy nem venne komolyan. Magántanárom van, heti hétszer van angolórám, kéttannyelvű iskolába szeretnék járni. Tavaly négyes voltam angolból, ezért félek, hogy kiröhögne vagy lebeszélne róla.

A tanároknak ilyenkor kötelességük támogatni a diákokat vagy kinyílváníthatják a véleményüket? Lebeszélhet róla? Megtilthatja?


2015. szept. 6. 12:53
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem tiltana és röhögne ki, miért is tenné? :) Vannak akik huszonévesen szánják el magukat a nyelvvizsgára nulla nyelvérzékkel és tapasztalattal, mégis inkább felnéznek rájuk, nem pedig kiröhögik. :) Legyél magabiztos, higgy önmagadban! Senki sem fog kiröhögni és lebeszélni róla, hiszen példás az, ha valaki nyelvvizsgát tűzi ki maga elé célul. Hajrá! ;)
2015. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiröhögni nem hiszem hogy fog, és nem tilthatja meg. Amit tehet, és kéne is tennie, hogy a véleményét őszintén megmondja. Ha igen, akkor igen, ha nem, akkor "inkább ne költs rá ennyi pénzt, mert nem vagy készen rá"
2015. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha hulye vagy angolból,akkor biztos kiröhög
2015. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Természetesen nem tilthatja meg, és természetesn megmondhatja a véleményét. Támogatni nem köteles, az ő feladata a hetedikes anyag megtanítása.
2015. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha biztosan ezt akarod, akkor mondd el nyugodtan! :) ha viszont menet közben meggondolnád magad, akkor ne, ebbe a hibába beleestem tavaly, szintén 7.-esként. tanárom kicsit csalódott volt, de hát ez van :D
2015. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!