Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú vizsgára...

Angol középfokú vizsgára akarok menni. A City & Guilds érdekelne elsősorban. Van valakinek tapasztalata erről? Milyen ez a vizsga?

Figyelt kérdés
Ez a jobb vagy a TELC, netán az Origó? Nekem az olvasás utáni szövegértés jobban fekszik, mint a szóbeli.
2013. aug. 25. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

írd le hogy mit szeretsz mi az erősségeid, és akkot többet tudok mondani

1 jól megy a nyelvtan?

2 tudsz jól fordítani ?

3 hosszabb lélegzetvételű szövegeket is megértesz?

4 ha a szöveg alapján magyae kérdéseket tesznek fel,akkor megy a magyar nyelven válaszolás ?

5 hogy állsz a hallás utánival?

6 zavar,hogy vizsga közben nem használhatsz szótárt?

7 a szóbeli vagy az írásbeli megy nehezebben?

:)

2013. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem megbirkózom a nyelvtannal. Angolról magyarra fordítás megy, bár szótár azért jól jönne a vizsgán. Magyar kérdésre a magyar válasz nem gond. Hallás utáni a nem könnyű, nagyon kell figyelni. Ezt tartom a legnehezebbnek. Szerintem a szóbeli megy nehezebben.
2013. aug. 25. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

A középfokú nem annyira vészes.Jó nekem már könnyű voltam felsőkúzni is már, szóval így tényleg könnyen beszélek.


Ha jól megy a nyelvtan,a fordítás,a szövegértés,akkor ajánlom az origót.Ezen a szinten a hallás utánija is tök jó volt, a 70%ot simán összeszedtem,de nekem ez volt a leggyengébb pontom.


A TELCnek a szóbelije könnyű,az nagy valószínűséggel,ha van egy kis tudásod is hozzá,akkor meglesz.Ez a vizsga is szimpi volt számomra, de az EUROexam nem,mert sok volt a feladat és kevés időm.

és mindenki azt hiszi,hogy a szóbelije a rosszabb,de mégse ;)


Ja és mielőtt azt hinnéd nem ennyiszer próbáltam őket,hanem más nyelvekből is mentem.

2013. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót!
2013. aug. 26. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!