Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok suliba menni! Mit...

Nem akarok suliba menni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdődött mikor középsuliba mentem, azóta csak keserűség az életem. A 9-dik osztaly az nagyon rossz volt Az osztalyban senki nem szeretett mert csendes vagyok, nem beszélek olyan sokat, nem szólogatok be a tanároknak/osztaly tarsaknak...Mindig egyedül ültem a padba....

Most 10-dikes vagyok és a helyzet azóta még szörnyűbb, nem elég az hogy egyedül vagyok még piszkálnak is

az sem jo ha vissza szólok az sem ha nem

fogalmam sincs hogy mit tegyek sulit nem szeretnék váltani mert szerintem ott még rosszabb lenne a helyzet, és szakmát sem szeretnék váltani mert azt szeretem...

egésznap sirok, félek bemenni a suliba, nagyon faj a hasam és remegek pedig nem is fázom

Segítsetek, de kérlek a bunkó válaszokat kerüljétek

köszönöm előre is a válaszokat.


2015. szept. 11. 06:29
 1/6 anonim válasza:
Hasonlóan voltam én is. Sajnos ezzel túl sokat nem tudsz kezdeni, tűrni kell és kibírni a hátralévő időt, legalábbis szerintem. Ha nagyon elfajulna a dolog vagy csak már teljesen kikészülsz, akkor lehet nem lenne rossz egy iskolaváltás. Gondolj arra, hogy ha mások kibírták, akkor Te is kifogod! Kitartás! Esetleg még valami pszichológus segíthetne, de ezekkel mindig nagyon óvatosan kell eljárni.
2015. szept. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Üsd ki a falkavezért, és lecsillapodnak.
2015. szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam ki a sulit. Úgy fogtam fel, hogy túl kell lenni rajta, ha vége lesz a sulinak, a környékére se kell mennem, az osztálytársaimhoz sem lesz közöm soha többé. Ez csak arra a pár évre szól, míg oda jár az ember. Sajnos ez van. Magam is csendes, visszahúzódó voltam.
2015. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!



Én is csendes voltam középsuliban.9.-ben még bántottak is de szóltam az ofőnek és lenyugodtak.

Borzalmas volt. Egész 4.-ig csendes voltam de már nem piszkáltak annyira.

Nehéz volt de túléltem.

Neked is kitartást!

Ha nagyon elfajulna a helyzet szólj ofődnek vagy válts sulit.

2015. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj az osztályfőnökkel, vagy egy olyan tanárral, akiben bízol! (Tanár vagyok! Hidd el, szükségük van infóra, hogy segíteni tudjunk!)
2015. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A legfontosabb úgy gondolom ,hogy ne hagyd magad semmiképpen! Azért piszkálnak mert csendes vagy ilyen szürke kisegér típus.A többi hülye gyerek meg kihasználja azt ,hogy úgysem véded meg magad. Mutasd meg ,hogy tudsz te kemény is lenni hát állj a sarkadra:)
2015. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!