Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok élni. Mit tegyek?

Nem akarok élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztályomban nem vagyok túl népszerű. Páran ugye nem szeretnek, és vannak akik csak békén hagynak. 2 barátnőm aki volt elment, és az akit eddig a barátomnak hittem kiközösít, és ha ott van vele egy másik lány, akkor levegőnek néz, olyan dolgokat mond rólam másoknak(pl hogy utálom yx-t stb. ) amik nem igazak. Szerintem főként ezért nem szeretnek, és persze pár emberrel megvolt a magunk kis ügye. Én próbálok kedves lenni, és régebben is próbáltam, de egész nap a suliban egyedül vagyok. ezenkívül úgy érzem mindenből a rosszabbat kaptam. nem vagyok szép, sőt inkább ronda. közepesen patis vagyok hiába ba+tatom a bőröm krémekkel stb. Göndör hordhatatlan oroszlánsörényes hajam van. stb stb sstb. úgy érzem hogy nincs értelme élnem. depressziós vagyok és már a tusolásnál is eszembe jut hogy vízbe tudnám e fojtani magam. elegem van. nem akarok iskolába menni, nem akarok kimenni az utcára az emberek köze. ez most főleg a "barátnőm" miatt van.

már nincs egy barátom sem.



2015. szept. 2. 21:49
1 2
 1/11 Damon00 válasza:

Elöször is honnan tudod hogy jobb lesz miután meghalsz?

Ezen már én is hondolkodtam h öngyilkos leszek.

szerintem menny el egy orvoshoz (tudod ilyen pichologushoz vagy minnek hivjákhoz) és beszélges vele. Hátha segit . Remélem sikerült lebeszélnem az öngyilkosságrol.

2015. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sajnos még úgy érzem nem lenne fer a családommal, ha megtenném. de ez így nem jó nekem, az ahogy most vagyok. még 2 évet kell kibírnom, és az nem fog menni.
2015. szept. 3. 07:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jól látod,az öngyilkosság önző dolog!

A családodnak,szeretteidnek hatalmas.soha be nem gyógyuló sebet okoznál.

Szerintem a probléma megoldására koncentrálj.

Legelőször magadat nézd meg kívülről.Hogy biztosan nem benned van e a hiba.Ha igen,akkor miben tudnál változtatni.Esetleg keresd fel az iskola pszichológust a problémáddal.

Ha ez sem működik akkor pedig válts iskolát!

A pattanásokkal meg el kell menni bőrgyógyászhoz,aki gyógyszeres kezeléssel hatékonyabban tud segíteni.

Apa :)

F40+

2015. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! sajnos nem tudok iskolát váltani. Pszhiológus nagyon kínos lenne mert nem nagyon tudnak arról hogy mit érzek.(a családom) csak azt tudják hogy régen jókedvű voltam, most nem vagyok az. Vannak nagyon rossz napjaim, és kevésbé rosszak. Az a lényeg hogy csak 4-5 napja vagyok így egyedül(mióta elkezdődött a suli) és aggódom, hogyha ez így megy tovább akkor fogalmam sincs hogy mit fogok tenni.
2015. szept. 3. 14:43
 5/11 anonim ***** válasza:

A lányom hasonló helyzetben volt mint te.

11.év végéig húzta a régi suliban.

Őt is kiközösítették,beszólogattak neki.Egyedül volt mint te. Majd betelt a pohár és év vége előtt sulit váltott.

Eddig úgy tűnik nem bánta meg.

De ő kezdetektől nem érezte jól magát az osztályában.

És egyre rosszabbodott.

Ha továbbra sem változnak a dolgok,csak beszélgess el a szüleiddel.

3-as

2015. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

sajnos mint mondtam nem lenne célszerű iskolát váltanom.

Pár méterre lakom a jelenlegi iskolámtól, anyukámat nem akarom azzal terhelni, hogy engem is bevigyen. Így is 4-kor kel hogy a testvéremet be tudja vinni. nem szeretnék felesleges gondot okozni senkinek. De ha nagyon muszály majd meggondolom.

2015. szept. 3. 16:25
 7/11 A kérdező kommentje:
muszáj
2015. szept. 3. 16:26
 8/11 A kérdező kommentje:
de kösz a segítséget! :
2015. szept. 3. 16:26
 9/11 anonim válasza:
Nekem is volt olyan amikor nem volt barátom a suliban... Nagyon rossz érzés. De pl.: Én úgy haverkodtam össze egy gyerekkel, hogy ő is egyedül volt. Aztán meg másokhoz is oda mentem és sok haverom lett olyan 8. felé. Ha feladod az életed önző vagy amiért a családod ilyen helyzetbe hozod. És ami számomra a legrosszabb, hogy feladok valamit :)
2016. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszia választ ! most már nálam is jobb a helyzet, már ülök is valaki mellett, csak még nincs túl biztos támaszom.
2016. márc. 4. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!