Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy végre komolyan...

Mit tegyek hogy végre komolyan vegyenek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Igazából 1. voltam amikor ez kezdődött. Mindig hülye fejeket vágtam hogy az osztály kis hercegnőjét megröhögtessem (most vissza gondolva rossz ötlet volt). 5.-be úgy döntöttem inkább befejezem mert már elég sokan hülyének néztek. Jött a 6. osztály még akkor is csináltam de már ritkábban. Elkezdtek érdekelni a könyvek. Elég sokat olvastam, de suliba nem mertem bevinni mert féltem h a kis "hercegnők" kiröhögnek vagy piszkálna miatta. És most itt a 7. osztály. Összeszedtem a bátorságom és bevittem egy könyvet. Az egyik osztálytársam oda jött hozzám és azt mondta, h nagyon menő h olvasok. Ettől a mondattól boldog lettem. De viszont olvasás közben piszkálni kezdtek. Egyszer kiborultam és inkább kisétáltam az osztályból. voltak akik kijöttek és megpróbáltak vigasztalni de.. semmi haszna nem volt. Mindig is bántottak de én sose hagytam magam. De persze sose vettek komolyan... a volt legjobb barátnőm mindig piszkál olvasás közben. De akárhányszor dühösen nézek rá h érzékeltessem ez nekem nem tetszik inkább kinevet és azt mondja: Úristen milyen fejet vág!

Mit tegyek h komolyan vegyenek?

Válaszotokat előre is köszönöm

13/L



2015. szept. 12. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt akarom, hogy komolyan vegyenek, komolyabbá is kell válnom.
2015. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazból mindig nagyon próbálkozok és van hogy sikerül de ők nem vesznek komolyan :(
2015. szept. 12. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát például ha orrbavágod ahelyett, hogy csúnyán nézel rá, komolyabban fog venni.
2015. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor még az LB-M volt sokat verekedtünk játékből ezért azon csak röhögne
2015. szept. 12. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem is vicces, ha suliban szünetekben nem találsz jobb elfoglaltságot az olvasgatásnál. Kevésbé elvarázsolt tizenévesek inkább egymás társaságát keresik ilyenkor. Ne úgy akard elérni, hogy komolyan vegyenek, hogy a menő csajok kegyeit keresed (így csak kis alattvalójuk lehetsz), hanem saját teljesítményeddel. A sikerek (sportban, tanulásban, művészetben, külsővel való elégedettségben, stb.) tudják a legjobban megerősíteni az önbizalmadat, és mások szemében is ettől leszel népszerűbb (egyesek persze irigyek lesznek rád).
2015. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!