Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy végre komolyan...

Mit tegyek hogy végre komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy végre komolyan vegyék a panaszaimat?

Talán az a baj hogy még kis koru vagyok?

A lényeg az hogy anyukámmal már nagyon sokszor fel jelentetuk az apámat panaszt is tettunk ellene még sem hittek nekunk anyukám lassan 10 éve hogy le bénult igy apam arra fogja hogy az álapota miat mond ilyeneket pedig nincs igaza. Tobszor mondta mar hogy el tunik azeletunkbol meg sem ment sehova valalta anyum gondozasat de a suli mellet nekem kell hondoznom es a hazat is egy mahgam "cipelem" nem csinal semmit csak egesz nap a gép elot ul. Tavaly fel jelentettem a cs. Segitoknel "csaladon beluli eroszakert" (folyamatosan vert) de ott sem hittek nekem. Mi tévö legyek ez ugyben?


L16


2015. febr. 12. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Megye székhelyi szociális munkásokat kerestetek már fel?Oda viszont már vigyetek valami tárgyi bizonyítékot is,ha lehet-fénykép,felvétel-,lehetőleg titokban csináld.Vagy keressetek fel egy más szervezetet,esetleg kérdezzétek körbe az ismerősöket,rokonokat,betudnak-e fogadni ideiglenes jelleggel.Ha igen,hagyjátok ott ti magatok azt a pasast.
2015. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar probaltuk vagyis csak probaltam mert anyum bele torodot ot nem zavarja csak engem. Az a baj hogy egyszer mar meg tettuk nagybatyamhoz akkartunk elmenni meg is volt beszelve es pont mielot elmentunk volna apam haza ert es megint adta a balhet.
2015. febr. 12. 12:30
 3/4 megadeth18 ***** válasza:
Ha para van szólj, odamegyek segíteni, amíg el nem tudtok menekülni. Ha tényleg ver téged rendszeresen, húzzatok el minél előbb. Írj privit, ha kell tárgyilagos segítség, elterelő hadművelet, amíg el tudtok szökni, akkor szólj, kitalálunk valamit.
2015. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar probaltam bnoimel is vhogy elterelni a figyelmet vagy valami hasonlo de semmi esely nem volt ra amiota tavaly el szoktem azota msg csak rosszab
2015. febr. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!