Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy szimpatikus...

Pufoka8 kérdése:

Mit tegyek, hogy szimpatikus legyek és szerezzek pár barátot?

Figyelt kérdés

Most megyek kilencbe és holnap kezdődik a lici, ráadásul izgulok is. Az új osztálytársaim elég "menőnek" képzelik magukat és sokan cigiznek. Meg is van már a cigis társaság. És sajnos az egyik volt osztálytársam, akivel egy osztályba kerültem már rossz dolgokat ternesztett rólam, aminek van valóság alapja.

Valamint sokan facebookon egész nap beszélgettek és elmentek osztlytallkozóra is. Szóval ők ismerik egymást, közös témájuk is akad és én rosszul megvilágítva indulok. És én nem vagyok az a kommunikatív személy...



2015. szept. 13. 19:48
 1/2 anonim válasza:

Na, mi lett? :)

Amúgy meg cáfolj rá a dolgokra. A gimi olyan, hogy szinte "új életet" kezdhetsz. Ha pl. azt mondta az osztálytársad hogy bunkó vagy, vagy flegma, akkor legyél csak azért is nagyon kedves, persze a saját személyiségeden belül.

2015. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi mostmár minden megoldódott. Csak remélem tartós lesz.
2015. okt. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!