Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen sokan irigykednek...

Egyetemen sokan irigykednek rám emiatt szerintetek jogosan? nektek se lenne szimpatikus ez így?

Figyelt kérdés

a barátomnak saját cége van. hétköznap majdnem mindennap nála alszok. este eljön értem ott alszok reggel elvisz suliba és értem is jön. hazahoz és megy tovább a munkájára. este meg megyek hozzá. Ha délután vannak csak óráaim akkor ő elmegy munkába én meg nála vagyok délutánig és takarítgatok vagy tanulok azta hazajön és eldob suliba hogy ne keljen utaznom. 60 km re van tőlem az egyetem és nemakartam kollégiumba menni

emiatt sokan irigykednek rám meg mondják hogy nekem milyen könnyű.


2014. aug. 22. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Eléggé könnyű képzés lehet, ha van idejük ezzel foglalkozni...
2014. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
90%
Hát figyelj, szerintem ne foglalkozz az irigy emberekkel! Had irigykedjenek! Örülj, hogy ilyen jó életed van :))
2014. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ez tuti kamu kérdés. Aki egyetemre jár felnőtt ember nem nagy cucc, hogy párjával lakik, főleg nem dicsekszik vele mert kiröhögik minthogy irigykednének.
2014. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem mondanám hogy különöseben jó életem van de nem panaszkodom. A barátom rendessée hogy hajlandó behordani meg hogy nem okoz ez neki gondot. nemértem miért foglalkoznak ezzel ők ennyire
2014. aug. 22. 23:00
 5/22 A kérdező kommentje:
nem azzal van a gondjuk hogy vele lakok. hanem azzal hogy megszólják hogy mindennap hordoz oda vissza engem
2014. aug. 22. 23:01
 6/22 anonim válasza:
66%
Megértem a helyzeted. Hasonló cipőben jártam, annyi különbséggel, hogy az én párom nem rohangált értem, kezembe nyomta a GPS-t, tudtam a címem, hazataláltam. Idővel meg tudtam fejből is. Nekem is sokszor jöttek azzal, hogy jajj de könnyű dolgom van, azzal senki nem számolt, hogy én otthon főztem, mostam, takarítottam. Míg ők tanultak, vagy bulizni mentek. Végül rájöttem, más világban élek, mert a legtöbb tini életének nem feltétlenül része egy hosszabb párkapcsolat, háztartás vezetése. Jogos, ha nem értik meg. Ők nem így élnek. Egyszerűen nem kell foglalkozni a dologgal. Mikor nekem mondogatták ezt, rákérdeztem egyszerűen, hogy savanyú a szőlő? ;)
2014. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg saját kocsim van meg pár csoporttársamnak mégsem irigykednek,nemhogy csak oda vigyenek. Szerintem inkább csak te szeretnéd hogy irigyeljenek.
2014. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

én mondjuk járok bulizn de csak vele. nem lakunk együtt. Délutánonként általában otthon vagyok ha nincs suli is otthon is megcsinálom a házimunka rám eső részét meg a barátomnál is sok mindent megcsinálok ( ő egyedül lakik ).


Nem szeretném hogy irigykedjenek kedves utolsó. De megszólják a szemembe hogy biztos direkt pénzes pasival jöttem ¨ssze

2014. aug. 22. 23:08
 9/22 anonim válasza:
100%
Ebbe amit írtál semmi különös nincs!Mire lennènek irigyek?Szerintem csak te gondolod hogy azok.Nálunk az Egyetemre sokan saját kocsival jártak és nem egynek saját lakása is volt már.Az hogy a barátodnak saját cége van?Max szánalmasnak tűnsz hogy ilyen dolgokkal kérkedsz.Ne csodálkozz ha nem csípnek!
2014. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én le se szarnám, ha a csoporttársam ilyen helyzetben lenne. Pontosabban valszeg nem is tudnék róla, mert én az ilyeneket nem hallgatom meg, nem vagyok kíváncsi mások úgymond dicsekvésére. Magánügy, tartsa meg magának
2014. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!