Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy osztályban ha csak 1-2...

Egy osztályban ha csak 1-2 lány van, és a többi mind fiú, az rosszabb, mintha fordított esetben lenne ugyanez az arány?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi, a fiúknak vagy a lányoknak könnyebb a beilleszkedés ilyen "elnyomás" mellett?

2015. szept. 26. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan olyan a kettő, ha normális az osztály befogadja a többség azt az 1-2 fiút/lányt.
2015. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk 26 lány és 8 fiú van, de én sokkal jobban érezném magamat egy csak fiú osztályban. :)

15/L

2015. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem általánosban fiús osztályom volt, középsuliban lányos.

Előbbi jobban bejött nekem.

2015. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobbak a fiú osztályok :)
2015. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálunk úgy van h összesen 5 fiú van az osztályban teljesen elnyomás őket de azért valahogy az 5 fiúból 3 I tűnő és sok versenyen a fiúk vannak
2015. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalatból mondom (ketten vagyunk az osztályomban lányok + 25 fiú), nem feltétlenül előny, ha csak fiúk vannak körülötted. Azért elég sok olyan helyzet adódik, amikor elég egyedül érzem magam köztük.
2015. szept. 28. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok :)

Szerintem ez eléggé egyénfüggő. Mindig jobban kijöttem a fiúkkal, velük hülyülök általában, még itt is, hiába alig vannak. Legszívesebben mentem volna olyan suliba, ahol szinte caak fiúk vannak (gépészeti és hasonlók), csak nem igazán találtam erre minőségibbet... Ki ek mi. :)

2015. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a fiúkkal vagyok inkább mint lányokkal.

Ha 1-2 fiúnak kell a lányok közé menni, az biztos rosszabb, mert ahol ilyen sok lány van, álszentek vannak, ami drámát szül, a fiúk meg nem igazán bírják az ilyesmit. Meg amúgy is, ha a két srác nincs egy hullámhosszon, marad a többi osztály és a lányok. Azért mind a két nemnek szüksége van sajátja társaságra.

Ha lányok vannak kevesen, talán jobb a helyzet. Sok lány inkább a fiúk társaságát keresi, ha meg ketten vannak lányok, biztos összefognak valahogy.

2015. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!