Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan diák az iskolátokban...

Van olyan diák az iskolátokban, akire az iskola nyomorékjaként tekint ott szinte mindenki?

Figyelt kérdés
És így röhögnek rajta, kiközösítik meg ilyen dolgok. Ha van, mivel érte ezt el, mit csinált?
2015. szept. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Iskolás szinten nincs ilyen, viszont a 9. évfolyamon van két srác akiket az évfolyambeliek (illetve pár 10.-es) kipécéztek maguknak. Az egyiket azért mert komoly gerincferdülése van és nádszál vékony, na meg nem az a tipikus menőgyerek. A másikat pedig azért mert vékony, hosszabb haja van, pattanásos és a felső fogsora kifelé áll. Ebből adódóan a fogszabi miatt is érik atrocitások. Tanárok nem tudnak tenni semmit, mert ugye bizonyíték nincs(inkább lelkileg terrorizálják), ha meg előttük vannak akkor hirtelen jóbarát meg minden. Rossz rájuk nézni. Keménynek mutatják magukat de látszik rajtuk hogy szenvednek. Hiába vagyunk mi velük szünetekben, de órákon, lyukas órákon és sulin kívül ugyanúgy basztatják őket.. :/

Sajna oda tartunk, hogy nem kell kiérdemelni a kiközösítést, elég ha csak nem vagy úgymond átlagos..

2015. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs,nálunk mindenki menő
2015. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én általánosba járok és nálunk ez a helyzet már 1 osztály óta fenn áll. Úgy érte el (igazából nem tett semmi rosszat) csak furcsán viselkedett pl. imádott rugdosódni ( lány volt aki még hetedikben sőt még most is rugdossa a fiúkat és nevet rajtuk) mindig fenyegetőzött hogy ha egy rossz szót mondunk neki akkor bejön apukája és megver minket. Aztán szerintem jobb ha az öltözködéséről nem beszélek mert hát az a legrosszabb.. ennyire rosszul öltözködni nem lehet..( de komolyan szörnyű volt) szerintem megérdemelte hogy állandóan röhögtünk rajta meg csúfoltuk. Egyébként én mindig próbáltam kedves lenni hozzá meg barátkozni de eltaszít megbántott én elmondtam neki a titkaimat mert azt hittem bízhatok benne de átvert. ma már csak 1 barátja van akit szintem utálunk mert mindenkinek rosszat akar és mindig beszólogat( elvileg mert a szcientológiába ezt mondták neki) ( vagyis ő ezt állítja)
2015. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!