Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkál szinte majdnem...

Miért piszkál szinte majdnem mindennap az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Új osztályba kerültem a másikba is piszkált de most többet piszkál pl lóbaszó ezt gondolom a magasságom miatt mondja (177 cm) meg zárkozott is vagyok az osztályban. És fiú osztálytárs.

2015. okt. 3. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert egy idióta. De most komolyan a magasságod miatt piszkál? Szólj vissza neki, és ne foglalkozz vele.

Hány évesek vagytok?

2015. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mond meg neki hogy ő meg törpe és kész.Én is elég magas vagyok lány létemre 174cm,de engem magasságom miatt nem piszkálnak.
2015. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok és ő is

Nálam magasabb picivel

2015. okt. 3. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval magasabb és azért szivat mert magas vagy. Genius. Az ilyen nemes egyszerűséggel elképesztően.... hülye.

Nem, komolyan, azért piszkál mert apuci nem szereti, folyton elveri és ezért úgy éli ki magát hogy másokon uralkodni próbál mert azt hiszi ettől ő lesz a valaki.

2015. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az meglehet mondjuk meglehet mondjuk :/

De érdekes modon csak az amolyan csendesebbeket finoman szólva piszkálja

2015. okt. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!