Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi van akkor ha nem akarok...

Mi van akkor ha nem akarok rajta lenni az osztálytablón?

Figyelt kérdés

Már most mondom, hogy aki csak kötekedni akar, az inkább ne is írjon ide.


Szóval most vagyok végzős, de úgy érzem nem tartozom az osztályomba és szerintem ők is ugyanezen a véleményen vannak. Meg engem semmi sem köt össze velük. A évek alatt csak kihasználtak, mindig csak cseszegettek. Szerintem ezek elég nyomós indokok, hogy ne kelljen együtt mutatkoznom velük. De ha nem akarok a tablón szerepelni semmilyen formában akkor mit kell tenni, kivel kell beszélni?


Írjátok meg mi a véleményetek, és ha tudtok segítsetek.



2015. okt. 4. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia, gimis, vagy általános iskolás tabló?


Nekünk anno általánosban nem volt tablónk, nem is akartam volna rajta lenni, a gimiset viszont én csináltam.


Ha nem akarsz rajta lenni, szólsz az ofődnek, ha nem érti meg, akkor így járt.

Ha megvan a fotózás időpontja, egyszerűen nem mész suliba.


Sokan fogják írni, hogy de rajta kell lenni, meg bla bla, de én meg tudlak érteni, ha nem, hát nem!


Sok sikert!

2015. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:
13%
legyél rajta,neked lesz emlék a kép ha majd 10-20év múlva előveszed.
2015. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Attól tartok nekem nem lenne semmilyen jó és szép emlékem ha elővenném húsz év múlva és látnom kellene a többieket...egyébként középiskolás vagyok.
2015. okt. 4. 12:39
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen sértödékeny, össze nem tarto ......k is az adott közösség tagjai.
2015. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Egy, én nem vagyok az. Kettő, nem tudom mit csinálnál ha neked is ilyen osztályod lenne négy éven keresztül.
2015. okt. 4. 14:03
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem lesz semmi baj, ha rajta vagy a tablón. Elférsz rajta, ha meg ellenkezel, csak azt az érzést erősíted másokban, hogy veled nem lehet kijönni. Hagyd a fenébe, vigyorogj ott a többiek mellett, max nem nézegeted utána a tablót és kész. Egy konfliktussal kevesebb.
2015. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Akkor nem leszel rajta.

Megmondod az osztályfőnöknek, hogy szóba se jöhet, és nem az engedélyét kéred, hanem egyszerűen közlöd vele, hogy nem leszel rajta. Ennyi.

Emiatt senkit nem buktattak még meg az érettségin, és csak az számít.

2015. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-esnek igaza van. Ofő, ha kitartóan makacskódik, akkor igazgató.

Még egyszerűbb, feltűnésmentesebb, ha beteg leszel a fényképezés napján. Viszont úgy beszedik tőled a pénzt.

2015. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, azóta sikerült elintézned?

Egyébként én az általános iskolai tablón nem akartam rajta lenni, eleve utáltam az összes osztálytársamat, ők is engem persze, ráadásul kitalálták, hogy legyen Facebook-os tablónk...Hát én kb nem tudtam eldönteni, hogy most sirjak vagy röhögjek ezen a fantasztikus ötleten...Nem akartam magam ezzel égetni, de végül nem volt elég bátorságom leállni veszekedni a többiekkel meg az osztályfőnökkel, hogy nem akarok rajta lenni. Bár utólag rájöttem, rossz döntés volt, ugyanis az osztályfőnök, miután egyszer megemlitettem neki, hogy nem biztos, hogy rajta szeretnék lenni, direkt úgy csináltatta meg, hogy felül a tanárok, alul az osztály egybe, két embert kivéve, az egyik én voltam igy külön vagy 2 cm-re az osztálytól oldalt, mellettem meg egy másik osztálytársam, akit szintén kiközösitettek. Szóval ha ezt tudtam volna előre, inkább kiharcoltam volna magamnak, hogy ne legyek rajta, ha az osztályfőnök nem is érti meg, akkor az igazgatónál.

2015. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egyszerűen megmondod, hogy nem akarsz rajta lenni és nem mész el a fotózásra. Nem kötelezhetnek rá.

Engem anno csúnyán átcseszett az ált. iskolás osztályfőnök, közölte, hogy ha nem megyek el a fotózásra, akkor megbuktat matekból. Bevettem, nemcsak én de a szüleim is balhéztak utána, hogy el kell mennem, nehogy meghúzzanak matekból...elmentem de nem rendeltem magamnak képet, amit meg adtak az egész tablóról, azonnal darabokra vágtam és elégettem. Legszívesebben belopóznék egy éjjel és kitépném a képemet a tablóból, ami egyébként ronda is lett.

Gimiben is csak azért vagyok rajta a tablón, mert én festettem a hátteret. Arra jó voltam a gimis oszimnak is, egyébként ő is csak megalázni bírt.

2015. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!