Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi van akkor ha nem akarok...

Mi van akkor ha nem akarok rajta lenni az osztálytablón?

Figyelt kérdés

Már most mondom, hogy aki csak kötekedni akar, az inkább ne is írjon ide.


Szóval most vagyok végzős, de úgy érzem nem tartozom az osztályomba és szerintem ők is ugyanezen a véleményen vannak. Meg engem semmi sem köt össze velük. A évek alatt csak kihasználtak, mindig csak cseszegettek. Szerintem ezek elég nyomós indokok, hogy ne kelljen együtt mutatkoznom velük. De ha nem akarok a tablón szerepelni semmilyen formában akkor mit kell tenni, kivel kell beszélni?


Írjátok meg mi a véleményetek, és ha tudtok segítsetek.



2015. okt. 4. 11:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha lesz tablónk én se szeretnék majd rajta lenni... Azok a nyomorultak még azt sem érdemlik meg, hogy egy lapon legyen a nevem az övéjükkel leírva, még hogy a képem az övéjük mellett legyen. Nem vagyok lehetetlen antiszoc, vannak barátaim az iskolán kívül, az osztálytársaim pedig nem csak szóban piszkálnak, aláznak meg... és mindezt azért mert ellent mondtam az osztály "legmenőbb" arcának. Nevetséges. Jelentsd ki, hogy nem akarsz rajta lenni és kész, nincs vita. A beleegyezésed nélkül csak nem teszik rá a képed a tablóra.
2015. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

Én sem akartam rajta lenni, mivel egyáltalán nem szerettem a többieket, de végül kikényszerítették, rábeszéltek. Aztán 20 év múlva beszéltem egy volt lány osztálytársammal az egyik közösségi oldalon, akivel egymás mellett van a képünk a tablón.


Lány: –Tudod miért van egymás mellett a tablón a képünk?

Én: –Fogalmam sincs, véletlenül így alakult.

Lány: –Dehogy is, én szóltam az osztályfőnöknek, hogy egymás mellé tegyenek minket.

Én: –Miért?

Lány: –Mert szerelmes voltam beléd, csak ezt akkor nem mertem megmondani.


Ez persze csak egy egyedi eset volt, ha nem akarsz rajta lenni, írsz egy papírt két példányban, amin kijelented, hogy nem vállalod a fotózást, aláírod és leadod a titkárságon az igazgatónak. Utána már senki sem kényszeríthet, mert azzal megsértenék a személyiség jogaidat.

2015. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát mivel régi kérdés nagy segitséget nem adok, de talán manapsâg is olvassa valaki. Én már nem vagyok tini lassan a harmincat töltöm, es most értem be annyira, hogy belássam hogy nekem kell az érettségi. Beiratkoztam egy esti gimibe. A gimi nem neves, hanem egy alapítványok, pályázatok álltal szét tàmogatott, amolyan "màsodik esély" iskola, egy Isten háta mögötti ki szegény baranya megyei tobbsegeben cigányok lakta településen. Az iskola honlapján benutatkozó szövegben is levan irva hogy masodik esély, azokank a tobbnyire halmozottan hatranyos helyzetu embereknek, akik a hagyományos oktatasi rendszerbol kihullottak. Szóval tényleg masodik esély, és tenyleg csak azert csinalom mert kell az erettsegi bizonyitvány. Ezen kívül a tobbi cécó, hogy szalagavató, meg ballagás, meg tablókèp engem nem érdekel. És ezt ha ott lesz az ideje, az ofőnek is,megfogom mondani. Nem az osztaly tarsaim szegyenlem, hiszen felnottek vagyunk jóban vagyunk egymassal, csak siman úgy érzem, hogy felnőttkent nekem ez már nem szamit, hogy a falon díszelegjek, mondván hogy emlék. Adják oda a bizonyitványt es felejtsuk el egymast. Szóval vissza terve, ha te úgy erzed hogy neked nem kell a foto, szolj a tanárnak. Ez csak egy emlék lenne neked. Szakmunkaskepzos koromban volt tablónk, annyira jó osztály volt, hogy azota se kommunikal senki senkivel, általános dettó.. aki nem jó szívvel viselet az ott eltöltött evekkel kapcsolatban annak folosleges. Buktatni ezert, nem lehet. Ez egy hagyomány, amelyik ofő ezzel fenyeget az egy idiota. Te vagy a 85.osztálya akit megkapott, meg utánatok lesz még neki 65. Szerinted mennyire erdekli hogy rajta vagy? 5 ev mulva, mar megismerni alig fog majd.
2020. okt. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!