Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan búcsúzzak osztálytárstól?

Hogyan búcsúzzak osztálytárstól?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam (lány) el fog költözni, elég messze. Gondolom lesz búcsúzkodás. Nem voltunk hatalmas barátok de jóba voltunk. Ilyenkor mit szokás, lehet mondani? 18/f

2015. okt. 8. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszeljetek meg hogy tartjatok a kapcsolatot. Adhatsz neki valami kus apróságot amurol eszébe fogsz jutni. Tartsatok egy bucsubulit. Az biztos jol esne neki ha az osztalytol is kapna valamit. Es én mindenféleképpen elkoszonnek tole normálisan, de nem ugy hogy soha tobbet nem találkoztok. Mondjuk Facebookon csinalhattok egy csoportot ahol beszeltek vele... Ezek olyan ötletek amiket mar én es az osztálytársaim id megcsinaltunk.
2015. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csoportunk az van facebookon. Venni nem tudtam semmit, mert hirtelen jött ez az egész dolog. Inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mit lehet ilyenkor mondani?
2015. okt. 8. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hiányozni fogsz. Kicsit elszomorítottál ezzel.
2015. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!