Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valami dolog, ami eltereli a...

Valami dolog, ami eltereli a figyelmem a dühről?

Figyelt kérdés
AZ iskolában osztályfőnökit kaptam, és nagyon haragszok a tanarokra (2). Valahogy elterelhetném a figyelmem a figyelmeztetőről?
2015. okt. 13. 15:09
 1/6 Firedoom ***** válasza:

Gondolj arra: Mit er el egy osztalyfonokivel amikor nem szamit bele sehova.

Ha 1est adna akkor én is kilennek akadva, de egy osztalyfoniki? Ha nem kapsz tobbet akkor semmi bajod nem lesz belole.

2015. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a magatartás is beszamit a felvételibe
2015. okt. 13. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
és? lehet, hogy 1 vagy 2 jeggyel rosszabb magatartás jegyet kapsz ERRE A HÓNAPRA. Ez azt jelenti, hogy a többi hónapban nem...
2015. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hónapra*

egy nekem is volt tavaly (7. év vége, és az is beleszámít), és ugyan 4-es magatartásom lett, de csak mert nem csinálok soha "semmit", legalábbis az osztályfőnök szerint.

2015. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Firedoom ***** válasza:
Dehogy szamit bele....
2015. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pl. azzal elterelhetnéd, hogy végiggondolod, miért kaptad, és jogos-e. És nem, attól nem számít jogtalannak, hogy beleszámít a felvételibe. Viselkedni tudni kell.


Amúgy meg találj magadnak valami hobbit, ami lefoglalja a kezeidet (rossz az, aki rosszra gondol)... pl. kézműveskedés, bélyeggyűjtés, vagy csak írj ki magadból mindent. Az általában lecsillapítja az embert.

2015. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!