Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nitro-t tettem a simsonba...

Nitro-t tettem a simsonba lehet valami komolyabb baja, esetleg van valami fontos dolog van ami elkerülte a figyelmem?

Figyelt kérdés

tudom nem szokták a 2 t motorokat benitrózni

de szeretek kísérletezgetni.

falusi vagyok és unatkozok magyarul :)

az a helyzet, hogy egy habszifont szereltem fel a gépsárkányra és a szívócsonkhoz vezettem be a cuccost

amitől elég szépen meg is indul a vas egy pár másodpercig csak gondolom nem használ a dugattyúnak :D

azért jó lenne meghallgatni a ti véleményeteket is

esetleg ha valakit érdekel komolyabban, hogy mit meg, hogy kell bekötni annak szívesen elmagyarázom :)

tisztelet!


2012. júl. 12. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt az egyet nem értem hogy a habszifon és a nitrogéndioxid között milyen összefüggést tudtál találni?

Amúgy hamarabb szétolvad a dugattyú meg a csapágyak jobban kopnak. kb ennyi a hátránya.. De a habszifon nem nitró..

Tulajdonképpen az a vic hogy nem is a habszifontól megy kissé jobban a motorod hanem a légnyomástól ahogy felkavarja a levegőt a gáz.. és attól hogy hűt a levegőn ami bemegy. Amúgy Co2.. Az tudod mi?? Az égést nem tápláló gáz! Szóval adtál a szarnak egy nagy pofont magyarul mondva. :D A Nitro Meg nitrogén di oxid. No3

És az égésjavítő plusz rettenetesen hideg mikor levegővel keveredik. Több üzemanyagot és levegőt tud bejuttatni a ezáltal a motorba ugyanazon keresztmetszeten. Ezt csinálja a nitó.. Gyakorlatilag mint egy turbófeltölő vagy intercooler. A co2 patron mit csinál az nem tudom.... max habot vagy szódát. Jobb helyeken tűzoltókészülék is szolgál.. sok értelme nincs szerintem. Rátennél egy 12 voltos ilyen pc ventit a karbira többet hatna szerintem.

2012. júl. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló téved! A szódáspatron valóban CO"-t tartalmaz, de a habpatronban biozony N2O, vagyis dinitrogén-oxid (másnéven kéjgáz, nitró) van!
2012. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*jav: CO"=CO2
2012. júl. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

No és mielőtt okoskodsz, gondolkodj! Az NO3 másnévet nitrát, nem nitró!


Ülj le fiam egyes!

2012. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

B.meg nem tudok írni!

*másnéven

2012. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit raktál rá? Meg h csináltad?
2012. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak adok igazat mivel a szódapatronban co2 van a habpatronban no3 most komolyan milyen íze lenne a szénsavas tejszínhabnak? :D
2012. júl. 13. 13:49
 8/11 anonim ***** válasza:
igenám de az n2o az nem no3!!!! óriási külömbség van az egyiktől hatalmaskakat lehet a kacarászni a másik meg nem igazán csalna mosolyt az arcodra !de az n2o nem nitro és nem fog tölle jobban menni mert még csak hidegnek se hideg!!
2012. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de jobban megy mert elősegíti az égést
2012. júl. 13. 16:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor megismétlem: az NO3 a NITRÁT!!! Tudjátok műtrágya, élelmiszer adalék, stb...


A nitró másnéven kéjgáz képlete az N2O, ez van a habparonban is, aki bátor kipróbálhatja otthon 4-5 patron a szifonba, aztán mély lélegzet, vigyor!

Bár néha bele lehet halni!


Aki nem hiszi üljön vissza az általános iskola 7. osztályába!

2012. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!