Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Évfolyamtársra milyen "dumával...

Évfolyamtársra milyen "dumával" írnátok facebookon?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és van 1 lány évfolyamtársam, akivel nincsen semmilyen közös órám/szakköröm sajnos, csak a facebookját tudom. Viszont szívesen megismerném, átlagos lány de nekem nagyon tetszik. Ti mivel írnátok rá elsőre? Ti ismerkedtetek már így? Hogy kezdődött a beszélgetés, ki írt rá kire?
2015. okt. 14. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen tapasztalatom nincs, de jó hír hogy te vagy a fiú, és sok lány szereti ha egy fiú kezdeményez és fejezi ki érdeklődését. :)

Ha 2 osztálynál több van az évfolyamban, megkérdezheted hogy ő melyikbe jár, és tude vmi jó kis szakkört a suliban. Szerintem ne ragozd túl az első ilyen "ráírást". Ha veszi a lapot, visszaír vmit és elindul a kommunikáció. Ha nem, akkor se hibáztasd magad. lehet h van barátja, nem szereti az ilyen ismerkedést stb.

Egyébként ha ez még segít: férjemet netes társkeresőn ismertem meg. Rengeteg levelet kaptam mindenféle fajta embertől, kb ilyen leveleket hogy tetszik a képen-ane kedvem találkozni/chatelni/d*gni..Ő volt az egyetlen aki azt írta, hogy a profilom alapján szerinte sok hasonlóság van bennünk.

Na ez eszméletlenül felcsigázott, hogy vajon mire gondolhat. És igaza is lett :))))

2015. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy szalagavatón táncoljon veled a keringőn ha még nincs párotok!ha van akkor passzolom,talán kérdezd meg h nekik milyenek a tételek,nincsenek-e meg neki a töri tételek,nekik hol lesz az after party,hol varratják a ballagási ruhát\kosztümöt,nekik milyen lesz az osztálytáncuk stb...végzős évben van miről érdeklődni :D
2015. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!