Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Súliban, és a facebookon...

Súliban, és a facebookon miért mondják erre a srácra, hogy csúnya?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 15. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jobban állna neki ha a homlokába lógna a haja szerintem azért
2015. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez gondolom valami Éjjel Nappal Budapest sztár, szóval aki értelmesebb az instant beoltja valamivel..
2015. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert, aki ilyen szenny "műsorban" szerepel, az csak valamilyen erkölcsileg nulla ember lehet és ez az oka. :D Tök jogosan.
2015. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég nagy a homloka legalábbis a képen úgy tűnik, amit sikeresen ki is hangsúlyoz ezzel a hajjal.
2015. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát nem csúnya, de nekem speciel nem jön be. A Marci sokkal jobb pasi.
2015. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de miért mondják az emberre hogy csúnya,ha nem is csúnya?
2015. aug. 15. 21:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát mert lehet valaki annak tartja.
2015. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
eléggé ...asztos képű!
2015. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért mondják, hogy csúnya, mert ez a leggyakoribb szó, ha valaki nem jön be.

Amúgy nekem sem tetszik, nem csúnya, de nem is szép.

2015. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a külsejével van a bajuk, hanem csak egyszerűen nem szimpi nekik és ez tűnik a legegyszerűbb módnak, hogy beszóljanak neki, lejárassák. Nem azt mondom, hogy ettől függetlenül nem lehet csúnya senkinek, ízlések és pofonok. Én személy szerint nem tartom annak. Szerintem semmi baj nincs vele, sőt szerintem szép arca van, "jóképű" és egész barátságos is.

Én egy percet nem láttam az Éjjel-Nappal Budapestből, fogalmam sincs, hogy kik vannak benne meg úgy egyáltalán nem tudnék hozzá szólni egy ezzel kapcsolatos témához. Őt sem ismerem, fogalmam sincs, hogy ki ő, de lehet, hogy én is más véleménnyel lennék róla, ha látnám a műsorban még ha csak karakterről is beszélünk. Szerintem azért ilyen esetekben eléggé befolyásoló tényező a szerep, a többség véleménye illetve a többi szereplővel való kapcsolata. Nem tudom, hogy milyen karaktere van a műsorban, de lehet, hogy ez is közrejátszik.

2015. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!