Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középsuliban ellopták egyik...

Középsuliban ellopták egyik holmimat. Mi akkor a teendő ha egyértelműen kiderül ki a tettes? Megéri verekedni vele?

Figyelt kérdés
Nem nagy szám a holmi. Nem is drága dolog, de nekem sokat jelentett. Aztán igazából nem is az fáj hogy nincs meg hanem hogy ellopta tőlem valami utolsó nyomorék. Ha kiderül ki volt mit tudok tenni? Nem akarom rendőrségre vinni. Arra gondoltam hogy a lehető legjobb lenne megdumálni vele, esetleg ha nem szeretné visszaadni akkor suli után valami helyre elnézni vele kettesben és verekedni egy jót. Természetesen nem verném szarrá csak azért kapna egy két pofont. Persze lehet olyan is hogy erősebb nálam, de akkor is megérné nekem. Csak ez kevésbé legális, és ha olyan ember akkor fel is jelenthet. Ti mit tennétek a helyemben?
2015. okt. 16. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A verekedès mit old meg szerinted?
2015. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Annyira hülye vagy . Ülj le 1-es. Ha ellopta és haza vitte hogy derülne ki? És ha nem is nagy dolog pl egy karkötő vagy akármi. Azt mondanák hogy elhagytad vagy ilyenek . Meg hogyha megvernéd te lennél szarba.
2015. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát egyszer tőlem viccből elvették a nokiám (visszaadták persze). 5 percig hagyták keresni, káromkodtam mint állat, már majdnem szóltam, hogy loptak, erre visszadobják a kezembe... Vagy 1x pl. egy osztálytársam kabátzsebéből kiloptak 5000 forintot (nem voltunk a teremben, és elfelejtettük zárni az ajtót...), úgy emlékszem, hogy nem lett meg a pénz. De ha tényleg valami kis pitiáner dolog, akkor ez van.. cigányok mindig voltak, és lesznek..
2015. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szép szavakkal nem lehet semmire se menni hülye ember esetén.Én mér tapasztaltam. Nem kell megverned csak adj neki egy olyan pofont hogy elszédüljön de ne vérezzen és majd észhez tér.
2015. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!