Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne a teendő? HELP!

RedJohn80 kérdése:

Mi lenne a teendő? HELP!

Figyelt kérdés
Van 5-6 osztálytársam akik kilencedikben rám szálltak,piszkálnak,megaláznak stb.Mindent próbáltam már,megfélemlíteni,rájuk hagyni, visszavágni de semmi sem jött be,tovább ment a szivatás. Magasabbak és egy évvel idősebbek is nálam,illetve van egy cigány is köztük.Miért történt ez velem? Mit tegyek a verekedést kivéve? És ha verekedni kell,(szerintem azt kell,kivel kezdjem?

2014. aug. 12. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha mindenképpen verekedésre kerül sor akkor azt üsd először akinek a legnagyobb a pofája.de a te esetedben nem tenném főleg ha még nem verekedtél.egy cigánnyal nem érdemes kezdeni,mert rádkenik hogy mocsok rasszista magyar vagy és még te kerülsz bajba.
2014. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%

Szerintem szedd össze az összes bátorságod és vágd állba a legnagyobb pofájút. Nem kell feltétlen a cigányt. Ha nem teszel semmit, csak behúzódsz a sarokba akkor soha nem fognak rólad leszállni. Egyébként nincsenek barátaid akik esetleg megvédenének? Vagy hogy vagy ilyen sebezhető?

Ilyenkor nem szabad sem a szülőket, sem a tanárokat bevonni, mert csak egy kis spicli csicska leszel a szemükben, azaz mégrosszabb..

2014. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Velem is szemétkedek régebben. Elkezdtem visszatámadni. A végén én lettem a hibás. De legalább megkapták a magukét. De az általános iskola volt. Gimnáziumba ha verekszel onnan kicsaphatnak, szerintem még szakmunkásból is. Kezdj el edzeni, én azt tudom mondani.

Google-ba: fegyencedzés

Elolvasod, elkezded csinálni. Ad egy kemény kondíciót és testi erőt. Verekedni ettől nem tanulsz meg, de sokkal erősebb leszel. Ha megtámadnak semmiképpen ne hagyd magad, de ne is kezdeményezz, mert a végén te lennél a hibás. Ha csak piszkálnak sz*rd le őket. Próbáld őket kikerülni. A tanárnak szólhatsz, de fölösleges, mert nagyon nem fog velük tudni mit kezdeni. Ráadásul ha kitudódik, hogy árulkodtál jobban rád fognak kattanni. Nem tudok vannak-e barátaid. Ha nincsenek az olyan mintha képmutató kígyók lennének. Kérdezd meg tőlük, hogy ha kiüt a balhé segítenek-e. Mindig járjatok együtt, ne legyél egyedül, mert sebezhető leszel. De gondolom nincs aki segíthet, mert különben nem írtál volna ki kérdést. Próbáld meg ésszel kerülni a dolgokat, hogy ne legyen cirkusz. Ha meg érzed a balhé szagot, akkor fejben készülj fel és mindig védekezz meg lépj el, úgy mint a boxolók. Ne hagyj támadási felületet. Állát, térdét, ádámcsutkáját, gyomrát kell verni. Üthetsz könyökkel, meg térdelhetsz is. A térdelés jobb mint a felütés. Lehetőleg kerüld a nagy lengőket, mert könnyen ki tudhat előle táncolni. Ne csapkodj mint egy hülye hanem kontrollálj és mindig erőből üss. Na ennyi jutott eszembe most. Sok sikert, vigyázz magadra. :)

2014. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
#3-as vagyok: Azt kifelejtettem, hogy ha rúgsz akkor inkább talpalj és ne oldalról rúgj. Rárúgsz a térdére talppal elviszi a mentő.
2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem leboxolni kell. Gondolom bulizósak. Követed, őket egyik este hazafelémenet, amikor elkülönülnek, és nincs senki a közelben hátbatámadod. Érdemes valami eszközt vinni, mert ha kivédi a támadásod utána elég nagy szarban leszel. Nem kell tudnia, hogy te voltál. Ha mindannyiukat megverik előbb-utóbb elgondolkoznak.
2014. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
De van amikor csak leboxolni lehet őket. Ha meg követed és baseball ütővel akarod mondjuk szétb*szni a fejét és felismer meg elszalad akkor szívás van. Igazából ilyen helyzetben nem is lehet jó tanácsot adni. Szólj inkább pár ismerősnek és intézzétek többen a dolgot.
2014. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az egyik tanárom mondott egy módszert:


1. Szivatnak, figyelmezteted őket hogy álljanak le mert balhé lesz...

2. Még mindig szivatnak, leütsz nekik egy pofont

3. Ezek után is szivatnak, leütsz nekik sok sok pofont egymás után.. /meg lehet mást is/

2014. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!