Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Japán nyelvtudásun embereket...

Japán nyelvtudásun embereket meresek?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és szeretnék megtanulni Japánul,van valaki velem egykorú aki tud Japánul vagy Japán az megtanítana engem is?

Köszönöm


2015. okt. 18. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a magyar tanulást fejezd be!
2015. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Adom az előző válaszát.
2015. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Először tényleg Magyarul tanulj meg!
2015. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én japán tanár vagyok (magyar anyanyelvű, a félreértések elkerülése végett), tanítok személyesen és skype-on is, ha érdekel, írj üzenetet!
2015. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert animefan vagy most így 13 évesen nem jelenti azt hogy meg kéne tanuld azt a nyelvet. Felejtsd el, koncentrálj a jelenre, a tanulásra és barátaidra. Ha 16-18 éves korodban is úgy érzed meg szeretnél tanulni japánul és oda akarnál költözni akkor már van értelme, de másképp nincs.
2015. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell egy ötletet azonnal sutba dobni, csak mert az nem hasznos. Én is tanulok japánul, de nem az a célom, hogy kijussak. Ennyi erőből ne adj a gyerek kezébe fociladbát, mert úgy sem lesz sztár.

Amúgy jogos, hogy odafigyelhetnél a magyarra is, nagyon szép és különleges a nyelvünk, tiszteljük annyival, hogy helyesen írjuk.

Ha japánt kezdessz tanulni, az első lépés úgyis a hiragana+katakana, azt pedig csak magadtól tanulhatod. Sőt, ha segítség kell, a szüleidet is megkérheted, hogy ellenőrizzék le. Ha elég kitartó vagy, és még mindig van hozzá kedved, akkor keress, kutass, ne add fel.

Sok sikert! ^.^

2015. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Arigato minna-san ^^
2015. okt. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!