Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki mit gondol erről?

Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
10. osztályosok vagyunk és 4-en vagyunk összesen lányok az osztályban és 2 lány gyűlöli egymást, mert mind a kettő szerint a másik egy k***a. És már napi szinten ezen megy a vita és személy szerint engem már nagyon idegesít. Az egyik lány, aki a barátjával feküdt le csak és előtte meg szerette magát mutogatni a suliban és picit k***s. Ha megmondom a véleményem neki, akkor elfogadja viszont a másik lány már 20 kígyót bejáratott és én személy szerint őt tartom a nagyobb k*** és ha megmondjuk neki, akkor egyből tagadja, hogy ő nem az meg stb, de viszont a másik csajra meg folyton ezt mondja és már nagyon idegesítő és semmi ötletem nincs erre, hogy van-e ez ellen valami megoldás. És a csaj folyton nekem magyarázkodik és már abból is elegem van.
2015. okt. 30. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik lány szexuális életének sem kéne témának lennie, vagy ha mégis, semmi ok nincs rá hogy ítélkezzetek egymás felett az alapján hogy ki hány emberrel volt együtt.Mindenki azt csinál amit akar a saját testével.Ne haragudj, de szerintem nagyon nagyon gyerekes dolog emiatt vitázni vagy feszültséget kelteni.szeretnek dugni?szuper.csinálják csak.nem értem ehhez miért lenne másoknak köze.egyébként meg ha valaki kihívóan szeret öltözni az is az ő dolga.hány évesek vagytok?12??
2015. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mi balhézunk, hanem ők ketten folyton és mindig kérdezgetik, hogy szerintünk kinek van igaza. És ez idegesít már, én egyikkel se foglalkoznék, de már napi szinten ez megy és kezd egyre jobban elegem lenni belőle és csak kíváncsi voltam, hogy tud-e valaki valami ötletet adni ez ellen, hogy hogyan lehetne őket lecsillapítani.
2015. okt. 31. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:

10. osztályba vita és veszekedés közti különbséget nem tudni.. ejnye ejnye.

Ignoráljátok.

Tényekkel harcoljatok. Mire nincs ötlet?? Nincs agyatok?

kurhva szó jelentését sem ismeritek. Öljétek meg magatokat mind.

2015. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább téged kellett volna
2015. okt. 31. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a két lánynak kell ezt megoldania, nem neked. Mindkettő végtelenül gyerekes... Szeret dugni, és? Ki nem?

Úgy gondolom a világon ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak, hogy minthogy ki hány emberrel kefélt élete során.

2015. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!